Teröristin sevgilisi!

A+A-
Hasan DEMİR

Gazze’ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisine uluslar arası sularda 31 Mayıs günü saldırıldı. 9’u Türk 16 kişiyi öldürdü, onlarca kişiyi de yaraladı. Ne garip bir tesadüftür ki bu saldırıdan bir gün önce yani 30 Mayıs’ta, yapılabilecek bir saldırı karşısında Mavi Marmara’yı koruma ihtimali bulunan İsrail’e en yakın Türk askeri üssü İskenderun’daki Şehit Remzi İlboğa Kışlası’na, Mavi Marmara İsrail sularına yaklaştığı sırada bir PKK saldırısı gerçekleşti ve bu saldırıda yedi denizci şehit edildi.
Yani, Türk askeri üssünün İsrail’le uğraşacak hali kalmadı, kendi derdine düştü.
Ve aradan on sekiz ay geçti.
Mersin Ayancık’ta deniz üssüne saldıran PKK’lılar, yeni eylemler için hareket halinde iken mobilya yüklü bir kamyon içerisinde yakalandılar. Yakalanan sekiz PKK’lıdan biri olan Kenan Yıldızbakan’ın İsrail’de bir sevgilisi olduğu, zaman zaman İsrail’e gidip o kadınla kaldığı teröristlerin kendi itirafları ile ortaya çıktı. Zaten PKK’lı Kenan Yıldızbakan da, İsrail’e gidip geldiğini kabul etti..
Düşünün bir kez... Bir terörist olarak bir ayağın Kandil’de, bir ayağın Türkiye’de, bir ayağın İsrail’de olacak. Kimi zaman katliam yapacaksın ve bir gün İsrail için risk oluşturabilecek bir Türk askeri üssüne saldırıp yedi askeri şehit edeceksin...  
Bu ne kabiliyet böyle...
Doğrusu İsrail’i tebrik etmek lâzım...
Terörist Kenan’ın sevgilisi Yahudi bayanın bir İsrail ajanı olduğunu söylemeye gerek bile yoktur sanırım. Yine İsrail, Irak’ın kuzeyine, daha ABD bölgeye yerleşmeden önce İsrail’den elinde Tevratlarla gönderdikleri yüzlerce Yahudi ile çoktan yerleşmişlerdi bile. Bunlardan bir kısmı Iraklı Kürtleri eğitiyor, bir kısmı da “Mam Rise” katılıyorlardı.
“Mam Rise” ne mi?
Onu da Azerbaycanlı araştırmacı yazar Hasan Ağca’nın analizinden nakledelim(İsrail’in Şifreleri, Hakan Yılmaz Çebi, Pegassus y.): Mam Rise, ahlaksız bir Kerkük Kürdüymüş. Geceleri tek başına dolaşan insanlara kadın erkek demeden saldırıyor, öldürdükten sonra da onlara tecavüz ediyormuş. Cesetlerini pisledikten sonra, üstüne bir kuş tüyü takarmış. Arapçada kuş tüyüne ‘rise’ denildiği için de bu hayvani yaratığa Kerkük’te ‘Kürt Mam Rise’ deniyormuş. Mam Rise ölür ölmez (...) onu kahramanlaştırmışlar. İsrail’in 2003 yılından bu yana gizlice eğittiği, silah ve mühimmat sağladığı terörist komando grubuna şimdi ‘Mam Rise’ deniyor. “(...) ” Irak Türkmen Cephesi Başkanı Doktor Faruk Abdullah Abdurrahman’a göre ‘Mam Rise’ grubunu, kendilerini Kürt olarak tanıtan İsrailli istihbarat subayları yönetiyor.

***


İsrail kendisine yönelebilecek bir tehlike karşısında ve İsrail devletinin çıkarları doğrultusunda hiçbir boşluk bırakmıyor. Bir yandan Mavi Marmara’da dokuz Türk’ü katlederken aynı anda Türkiye’de bir askeri üssü kadın ajanlarının koynundan çıkardığı PKK militanları ile basıp 7 Mehmetçiği şehit ediyor. Öte yandan Irak’ın kuzeyinde “Mam Rise” grupları kurarak PKK’yı kontrol altında tutuyor, kendisi için tehlikeli gördüğü Türk liderleri bir gece ansızın yok ediyor.
Türkiye’ye gelince...
Başbakan Erdoğan Irak’tan çekilerek İncirlik Üssü’ne indirilen insansız savaş uçağı Pradatörlerden ancak on sekiz gün sonra haberdar olabiliyor. Sadece Erdoğan değil, Ecevit de böyleydi, Demirel de böyleydi. Cümlesi böyleydi. Şimdi siz Türk silah ve yazılım sistemlerini geliştirirken bir bir ölen Türk mühendislerin gerçekten intihar ettiklerine inanabilir misiniz?

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları