Valilikten tiyatrolarla ilgili önemli karar

Valilikten tiyatrolarla ilgili önemli karar
Trabzon'da yeni tip korona virüs önlemleri kapsamında, tiyatroların açılışı 1 Nisan 2021'e ertelendi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, salgınla mücadelede alınan tedbirlerin devamını sağlamak ve desteklenmesi amacıyla 1 Nisan tarihine kadar ara verildiği ifade edildi.

AA'da yer alan habere göre, yeni tip korona virüs vakalarının artış gösterdiği ve mutasyonların hızla yayıldığı Karadeniz Bölgesi'nde yeni önlemler alınmaya devam ediliyor. Trabzon Valiliği, kapatılan sinema salonlarının açılış tarihini 1 Nisan'a erteledi.

VAKALARDAKİ ARTIŞ KARARDA ETKİLİ OLDU

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Trabzon'da son zamanlarda Covid-19 vakalarının tekrar artış göstermesi üzerine vatandaşları korumak ve salgını engellemek için sinema salonlarının faaliyetlerine yönelik İl Hıfzıssıhha Kurulunca ilave tedbirler alındığı belirtildi.

1 AY SÜREYLE ERTELENDİ

Açıklamada, 1 Mart'ta açılması planlanan sinema salonlarının faaliyetlerine salgınla mücadelede alınan tedbirlerin devamını sağlamak ve desteklenmesi amacıyla 1 Nisan tarihine kadar ara verildiği ifade edildi.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58