Tunç Soyer'den 'Askıda Fatura' çağrısı

Tunç Soyer'den 'Askıda Fatura' çağrısı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, vatandaşları “Askıda Fatura” kampanyasına bağış yapmaya davet etti. Başkan Soyer, “İnanıyorum ki İzmirli İzmirliye sahip çıkacak” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, corona virüsü (Covid-19) ile mücadele kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların su faturalarının hayırseverler tarafından ödenmesi için “Askıda Fatura” kampanyasını başlatmıştı.

Corona virüsü ile mücadele kapsamında ilk günden bu yana belediye olarak öncülük ettikleri dayanışma ağının büyüyüp güçlenmeye devam ettiğini ifade eden Soyer, “Halkın Bakkalı” üzerinden çok büyük katkılar aldık. Artık İzmir'de çığ gibi büyüyen bir dayanışma ağı var" dedi.

Tüm vatandaşları yardım kampanyasına destek olmak için çağrı yapan Soyer, "Hayata geçirdiğimiz “Askıda Fatura” uygulaması ile de maddi gücü olan vatandaşlarımız, ekonomik sıkıntı çeken hemşerilerimizin ödeyemediği su faturalarını ödemeye başladı. Öncelikle belediye çalışanları olmak üzere tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58