Ülkesini düşünen herkes desteklemeli

Ülkesini düşünen herkes desteklemeli
İYİ Parti yöneticileri, seçim kampanyası yürüten Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'e maddi destek talebinde bulundu.

İYİ Parti'nin, Genel Başakn ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener için başlattığı yardım kampanyası sürüyor.

Parti yöneticileri, kısıtlı olanaklarla cumhurbaşkanlığı kampanyasını yürüten Akşener için, vatandaşlara bağış çağrısını yineledi. Hazine'den yardım almadıklarını anımsatan parti yöneticileri, vatanını seven, ülkenin geleceğini düşünen herkesin Akşener'in kampanyasına olanakları ölçüsünde destek vermesini istedi. İYİ Parti yöneticileri, vatandaşlara şu çağrıyı yaptı:  

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın:

İYİ Parti, milletimizin maddi ve manevi destekleriyle kurulan ve faaliyetlerini sürdüren bir partidir. Biz devletten Hazine yardımı almıyoruz. Uçak filomuz yok. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de devlet gücünü ve imkânlarını rakiplerini ezmek için acımasızca kullanan bir iktidarla karşı karşıyayız. Evet, bizim devlet imkânlarımız yok, Hazine yardımımız yok, yandaş ve havuz medyamız yok, ama bizim de milletimiz var. Milletimizden, Genel Başkanımız ve cumhurbaşkanı adayımız Sayın Meral Akşener'in devletimizin denetiminde açılan banka hesap numaralarına yardımda bulunmalarını istiyor ve bekliyoruz.

Genel Başkanımızın da dediği gibi tamamen imece usulüyle bir kampanya yürütüyoruz. Az kaynakla çok iş yapıyoruz. Elimizdeki her kuruşu, yerli yerine harcıyor, iktidar partisi gibi asla israf etmiyoruz. Hükümet olarak göreve geldiğimizde de kamu harcamalarında aynı dikkat ve hassasiyeti göstereceğiz. Özetle bağış ve destek milletimizden, gayret, çalışmak ve başarmak bizden diyoruz.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk:

İYİ Parti'nin cesur yürekleri Sayın Genel Başkanımızın cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için 6 saatte yüz bin imza verdi. Şimdi o cesur yüreklerden bir fedakârlık daha bekliyoruz. Sayın Genel Başkanımızın cumhurbaşkanlığı kampanyasını maddi olarak da desteklemelerini bekliyoruz. Burada miktarın önemi yok. Karınca kararınca Sayın Genel Başkanımızın kampanya sürecine katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ:

Türk milleti cumhurbaşkanlığına aday süreci için gerekli olan imzayı 6 saatte verdi. Demek ki ortada büyük bir millet desteği var. Milletimizin bu desteğini kampanya sürecinde de göstereceğine inanıyoruz. Belki kampanya süreci anlatılamadı. Ama giderek anlaşılacağına inanıyoruz.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu:

Karşılaştığımız herkes biz ne yapabiliriz, elimizden ne gelir diye soruyor. Biz de sizlerin aracılığı ile milletimize çağrıda bulunarak bu düzenin değişmesi, Türkiye'ye güneş doğması için az ya da çok katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Milletimizin, onlardan aldığımız destekle çıktığımız bu kutlu iktidar yürüyüşüne geçmişte olduğu bu kampanya sürecine de destek vereceğine inancımız tamdır. Aziz milletimiz, önümüze konulan medya ambargosunu ve sesimizi kesmek isteyen bir takım odaklara karşı cevap niteliğinde kampanya sürecine omuz verecektir. Bu ülkeye nasıl biraz faydalı olabilirim kaygısı taşıyan herkesi bu kampanyaya davet ediyoruz.

ZİRAAT BANKASI - IBAN: TR 1800 0100 2486 0003 4343 5001

İŞ BANKASI- IBAN: TR 4500 0640 0000 1436 2343 4343

Bağışların kabul edilmesi için TC Kimlik Numarası’nın bildirilmesi gerekiyor.

  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş