Ünlü otel zinciri sahibi Grand Yazıcı Otelleri sahibi Hayri Yazıcı koronaya yakalandı

Ünlü otel zinciri sahibi Grand Yazıcı Otelleri sahibi Hayri Yazıcı koronaya yakalandı
Ünlü otel zinciri sahibi Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı koronaya yakalandı. 2014 yılında böbrek nakli olan Hayri Yazıcı'nın tedbir amaçlı hastaneye yatırıldığı ve entübe edildiği öğrenildi.

Bülent Cankurt, kötü bir haberim var diyerek Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı'nın koronaya yakalandığını duyurdu. 

Cankurt Günaydın'da kaleme aldığı yazısında, Şubat başında Hayri ağabeyin Covid-19 testi pozitif çıkmış; hastalığı hafif seyretse de, eşi Lale Hanım ve kızı Bahar Şer, 2014'te böbrek nakli olduğu için tedbir amaçlı Taksim'deki özel bir hastaneye yatırmıştı.

Benim gibi herkes, Hayri ağabeyin bir an önce hastaneden taburcu olmasını dilerken, 16 Şubat'taki doğum gününü yoğun bakımda geçirdiği haberi gelmişti. Maalesef dün Hayri ağabeyin yakınlarından daha da kötü bir haber aldım! Yeni yaşına yoğun bakımda giren Hayri ağabey, doğum gününün ertesi günü entübe edilmiş. Sağlık konusunda şimdiye kadar pek çok badire atlatan Hayri ağabeyin umarım tez zamanda iyileştiği haberini de alırız.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58