Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’ın yeni Netflix dizisi için hazırlanıyor

Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’ın yeni Netflix dizisi için hazırlanıyor
Cem Yılmaz, Gora ve Arif V 216 filmlerindeki unutulmaz karakter olan Erşan Kuneri'nin 1975-78 arasındaki sinema macerasını Netflix için çekmeye hazırlanıyor.

Son zamanlarda Erşan Kuneri dizisi için kadro hazırlıklarını sürdüren Cem Yılmaz, önceki gün Uraz Kaygılaroğlu ile bir araya geldi. Yılmaz, o anları sosyal medya hesabından “Erşan Kuneri üzerine konuşuyoruz. Aktörlük" notuyla paylaştı.

cem-yilmaz.png

Uraz Kaygılaroğlu’nun hayranlarını heyecanlandıran bu buluşma, ünlü oyuncunun Erşan Kuneri dizisinde rol alacağı yönünde yorumlandı. Öte yandan Kaygılaroğlu’nun Sefirin Kızı dizisinden bu proje nedeniyle mi ayrıldı sorusunu akıllara getirdi.

Oyuncu daha önce de Karakomik Filmler’in ‘2 Arada’ filminde Cem Yılmaz ile çalışmıştı.  Merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinin 2022'de izleyiciyle buluşması bekleniyor.

cem2-005.jpg

“SÜRPRİZ FORMATLAR OLACAK”
Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisi için şu açıklamayı yapmıştı: 

"İlk kez bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak." 

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58