Yalovalı Türk Milliyetçileri 'hayır' diyecek

Yalovalı Türk Milliyetçileri 'hayır' diyecek
Referandumda 'hayır' diyeceklerini açıklayan Yalovalı Türk milliyetçileri, bir de basın bildirisi yayınladı.

Devlet Bahçeli'nin "evet" çalışmalarına rağmen Türk milliyetçilerinin referandumdaki "hayır" kararlılığı artarak devam ediyor.

Yalova'nın önde gelen dernek ve kuruluşları hazırladıkları bildiri ile referandumda "hayır" diyeceklerini açıkladı. Kendilerini "Yalovalı Türk Milliyetçileri" olarak adlandıran grup, düzenledikleri basın toplantısıyla anayasa oylamasında "hayır" oyu vereceklerini açıkladı.

"Milliyetçiliği ayaklar altına alanlara, 'evet' oyu vermeyeceğiz" diyen Türk milliyetçileri, yaptıkları açıklamayla "evet" çalışması yürüten Devlet Bahçeli'ye çok sert tepki gösterdiler.

İşte o açıklama:

Yalovalı Türk Milliyetcileri Anayasa oylamasında HAYIR diyecekler..

Ömürleri Milliyetçilik mücadelesiyle geçirmiş olanlara sesleniyoruz Türk Milleti için en yakınlarını, can yoldaşlarını toprağa verenlere, gençliklerinin en verimli yıllarını zindanlarda tüketenlere sesleniyoruz..

Kerkük,Türkistan deyince yüreği yananlara "altın hizma mülayim, güzel Türkistan sana ne oldu" türkülerini duyunca yüreği kabaranlara sesleniyoruz EVET oyu kimlere vereceğiz?

Milliyetçiliği ayaklar altına alanlara mı? PKK'lılar Habur'da zafer işaretiyle karşılanırken"ülkede güzel şeyler oluyor"diyenlere mi?

Oslo'da PKK önderlerinin ayağına MİT müsteşar yardımcılarını,Başbakanlık müsteşar yardımcılarını gönderip devleti PKK ile görüştürenlerle mi?

Devletin memurlarını İmranli'ya gönderip PKK'nın bebek katili ile müzakere edenlere mi? Yine o memurlarala.hainlerin sözde temsilcileriyle katilin emrini Kandile taşıyanlara mı?

Katillerin ve hainlerin mesajlarını Diyarbakır meydanında okutup Sivan Perver ile"megri megri"diyerek göz yaşı dökenleri mi?

Güney Doğuda silah depolayan hendekler kazilarak şehirlerimizin sokakları nı bombalarla dolduranlara mı?

FETÖ denilen sümüklüye methiyeler dizerek"artık bu hasret bitsin.Türkiye dön"diyerek memleketimize çağıran,olayların ardından"ne istediler de vermedik"diyenlere mi ?

Yıllarca Türk ordusuna ortak KUMPAS kuranlara mı?

Ihanet şebekesi oldukları belli olan tarikatlari devletimizin her kademesine yerlestirenlere mi ?

Çeşitli bahanelerle Millî Bayramlarimizin kutlanmasini engelleyenlere mi? NE MUTLU Türk'üm Diyene"sözünden rahatsız olanlara mı?

Vatan topraklarını,yollarını,fabrikalarını,limanlarını.bankalarını.yer altı ve yer üstü kaynaklarını batılı kapitalistler le Arap Emirlerine.seyhlerine,TÜRK Düşmanı uluslar arası terör destekkeyicisi şirketlere satanlara mı?

Ülkemizin sınırlarını koruyamayan,komşu ülkelerle TÜRK MİLLETİ düşman hale getirenlere mi?

Ülkemizin tapusunu Türk Milleti nin elinden almak isteyen birisine mi?

TEK ADAM YÖNETİMİ NE Mİ?

Yasama Yürütme ve yargının TEK ADAM yonetimi ne verilmesine mi?

TBMM'sinin işlevsiz.yetkisiz.etkisiz duruma getirmek isteyenlere mi?

Başkana,başkan yardimcilarina ve sıradan i insanların atanacağı belli OLAN bakanlara ömür boyu hukukî dokunulmazlık zırhı giydirmek isteyenleremi?

TEK ADAM YÖNETİMİ NE HAYIR DİYORUZ

Tek kişinin istediği ZAMAN TBMM'sini feshederek seçime götüreceği rejim değişikliğine HAYIR DİYORUZ.

Partili Cumhurbaskani unvaniyla kurulmak ISTENİLEN ucube bir Baskanlik sistemine HAYIR DİYORUZ.

Adaletin temelden yok edildiği,denetmin ve denetlenmenin tarihe karıştığı,her şeyin bir kişinin inisiyatifine,emrine,aklına verilmek ISTENİLEN KARANLIK sisteme HAYIR DİYORUZ.

Büyük Türk Milleti nin her ferdinin nasirli elleriyle,alın terleriyle helalinden kazanarak,devletine vergi olarak ödediği tüm maddî varlığının TEK ADAM IN emrine teslim edilmesine HAYIR DİYORUZ.

Partili Cumhurbaşkanı'nın TEK başına karar VEREREK yapilandirabilecegi yonetim duzenlemekeriiyle geçileceği kesin olan EYALET sistemine HAYIR DİYORUZ.

Getirilmek ISTENİLEN partili cumhurbaşkanligi sisteminin demokrasi ile alakası olmadığı için HAYIR DİYORUZ.

Anayasa değişikliğinin arka planında rejim değişikliğine HAYIR DİYORUZ..

Kişi hak ve hurriyetini,düşünce özgürlüğünü.milli iradeyi yok saydığı için bu sisteme HAYIR DİYORUZ..

Milletimizin,devletimizin bekası ve çocuklarımızın geleceği HAYIR DİYORUZ..

Tüm YALOVALİ kardeşlerimize ve Türk milliyetçiliği ne gönül vermiş Ulkudaslarimizi ne olduğu belli olmayan,nerede hazırlandığı tartışma konusu olan.Ulkemizin birliğine dirligine zarar verecegi belli olan Anayasa değişikliğine HAYIR OYU VERMEYE çağırıyoruz..

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENLERE..!

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş