AKP’li Metin Külünk'ten Kılıçdaroğlu’na tehdit

AKP’li Metin Külünk'ten Kılıçdaroğlu’na tehdit
AKP MKYK Üyesi Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, "Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" diyerek tehdit etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün sosyal medya hesapları üzerinden AKP ve AKP’ye yakın vakıflar üzerinden çok ciddi iddiaları gündeme getirirken, AKP cephesinde tehdide varan çok sert açıklamalar geldi.

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu''nun bu uyarısı üzerine tehditvari bir açıklamada bulundu.

Kılıçdaroğlu''nun memurları tehdit ettiğini öne süren Külünk, "İzzet yoksunları bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti''nin memuru, sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti''nden emir alır ve devletinden aldığı güçle eşkiyadan ürkmez" dedi.

Külünk, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti''nin sınırları içinde yaşayan ürkekler, bu ülkenin düşmanlarından medet uman asalaklardır. O asalaklar, bu devletin memuru görünmüş olabilirler ancak hiçbir zaman bu ülkeye memur olmamışlardır. ''Kişi kendinden bilir eli'' demişler. Asalaklar ve parazitler, dünyanın bütün canlılarını asalak ve parazit sanırlar. Tehditleri de ancak cirimleri kadardır" diyerek devam etti.

Kılıçdaroğlu''na "Haydi bakalım! Sen açıkla açıklayacaklarını, bizim senden yana açıklayacak tek bir cümlemiz yok" diye seslenen Külünk, CHP liderini üstü kapalı biçimde tehdit etti. Külünk, "Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini meydanda biliyor milletimiz. Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler