Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu? Müjgan ile Züleyha ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu? Müjgan ile Züleyha ne olacak?
Perşembe günlerinin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü dün akşam yayınlandı. İzleyemeyenler son bölümde neler olduğunu merak ediyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son detaylar.

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Son bölümde Müjgan'la konuşmayı isteyen Züleyha da arabaya biner. Frenleri boşalan araba Züleyha ve Müjgan'ın da içinde olduğu hâlde karşıdan gelen bir araçla karşı karşıya gelir. İşte son detaylar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Demir’le Yılmaz'ın konak için tartışmasında silahlar çekilir. Yılmaz'ı korumak için önüne atılan Gülten Demir tarafından vurulur. Ameliyata alınır durumu ciddidir. Demir ve Yılmaz hala bu durum karşısında da birbirlerini suçlamaya devam ederler. Hünkâr Hanım ve Fekeli bu savaşa bir son verme kararı alırlar. Bu arada Gülten ameliyattan çıkar durumu iyiye gider. Silahla oynarken kendini vurduğunu söyleyerek demiri korur. Hünkâr Hanım bu iyiliğin karşısında Gülten'e bir tarla verirler. Gaffur tarlayı kendi üstüne vermelerini istese de başarılı olamaz. Hünkar ve Fekeli oğullarını bir masa başında toplarlar fakat sonuç değişmez Yılmaz ve Demir tartışarak oradan ayrılırlar. Artık Demir küçük konağı almayı gurur meselesi yapar. Cengaver ise çok zor durumdadır evine haciz gelir borç istediği kişiler ona yardımcı olmazlar Demir’le ortaklığından pişmanlık duymaktadır. Demir köylüye yardımcı olmak amacıyla elinde kalan portakalları almak için harekete geçer Fakat burada da yine karşısına Yılmaz çıkar. Yılmaz bu durumu büyük bir anlaşmaya imza atarak yine kendine karlı bir hale getirir. Diğer taraftan Müjgan hastaneden istifa etmek için oraya gelir fakat konuşulan dedikodular yüzünden bu kararından vazgeçer. Yılmaz ise kendini affettirmeye çalışır Ama başarılı olamaz. Sonunda gazeteye Demir’in verdiği röportajı doğrulayan bir röportaj yaparak aşkını Müjgan'a ilan eder. Bunu okuyan Züleyha kıskançlık krizine girer ve Müjgan’la konuşmaya karar verir. Demir intikam almak için Yılmaz'ın arabasını adamlarına bozdurur. Fakat o gün Müjgan arabası bozulduğu için Yılmaz'ın arabasıyla hastaneye gitmek zorunda kalır yolda Müjgan'la konuşmayı isteyen Züleyha da arabaya biner. Frenleri boşalan araba Züleyha ve Müjgan'ın da içinde olduğu hâlde karşıdan gelen bir araçla karşı karşıya gelir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.