Canlı yayında şok yaşayan Esra Erol o anı anlattı

Canlı yayında şok yaşayan Esra Erol o anı anlattı
Esra Erol canlı yayınında yaşadığı korona virüs şokuna dair hissettiklerini anlattı. KOAH hastası olup korona virüs geçiren ve yayına gelen konukla ilgili Erol açıklama yaptı.

İlkay Buharalı ve Ali Eyüboğlu'nun ilk Youtube canlı yayın magazin programı Magazin Noteri'ne Esra Erol konuk oldu. Yayına korona virüs atlatmış bir konuğun gelmesiyle gündeme gelen Esra Erol yaşadığı o anları yaşadı. Erol, özetle şunları söyledi:

“BU KANALIN ALDIĞI BİR KARAR”

"Benim yayına tek başıma aldığım kararla devam etmiyorum. Bu kanalın aldığı karar... Biz bu yayınları sürdürürken bazı bilgiler doğrultusunda yayına devam ediyoruz. Bu şartlar altında denetim mekanizması oluşmuş durumda...

Bu hanımefendi İstanbul konuklarındandı; ateşi ölçüldü. Yayın öncesi sorulan sorulara "hayır korona virüslü tanıdığım yok" diyor. Yayına çıktığında ben sadece koronayımı duydum. Ben zaten onun şokunu yaşıyorum, o kadar şey oldu; geldi güvenlikten geçti; Allah'ım yayılmış mıdır? Kaç kişiye bulaşmıştır? Bunu düşünüyorum. Yayının en önündeki insan olduğum için tüm duyguları aynı anda yaşıyorum. Tabii sonra iyileştim dedi ama kimse orayı duymadı.

“HEPİMİZ BİR GÜN KORONA OLACAĞIZ”

Süreç bu şekilde gelişti. Sonra test ne zaman yapılmış filan öğrendik ve bir oh çektik. Şunu biliyorum sadece hepimiz bir gün korona olacağız ve hafif semptomlarla geçirip atlatacağız.

Ben çıkan haberleri çok şahsıma almadım. Sosyal medyadaki yorumlara her insan maruz kalabilir. Kendi görüntülerime, o anki bakışıma çok güldüm. Böyle bir olay yaşadım yani..."

Erol programının ise Haziran'ın 3. haftasında sezon finali yapacağını açıkladı. Erol, Müge Anlı'nın programı için ise bilgisinin olmadığı söyledi.

İlgili Haberler

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58