Vedat Milor ile MHP'li isimden 'kebapçı' atışması

Vedat Milor ile MHP'li isimden 'kebapçı' atışması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı ‘kebapçı’ tartışması büyüyerek devam ediyor. Son olarak Vedat Milor ile MHP’li Yıldıray Çiçek, sosyal medyadan atıştı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli''nin “Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” açıklamasının ardından gastronomi yazarı ve TV programcısı Vedat Milor''dan imali bir paylaşım geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Milor, takipçilerine ''kebap değerlendirme kriterlerini'' şu ifadelerle sıraladı:

''''Güncellemenin ardından kebap değerlendirme kriterlerim aşağıdadır: - Zırhla mı çekilmiş? - Kuyruk yağı var mı? - İşletmeci bölücü mü?''''

MHP''DEN YANIT

Milor''un bu paylaşımına MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek''ten tepki geldi.

Çiçek, Milor''un paylaşımını alıntılayarak, şu ifadeleri kullandı:

''''Bugüne kadar "Ne şiş yansın, ne kebap" hayat yaşayan Vedat Milor için değerlendirme kriterim: - Dinlediğini, okuduğunu anlıyor mu? -Muhaliflere kuyruk yağı mı olmak mı istiyor? - Kebap yanında aşırı alkol mü aldı?''''

MİLOR''DAN İKİNCİ PAYLAŞIM

Milor daha sonra Çiçek''in tweet''ini alıntılayarak, ''''Takipçi arkadaşlarımızla bugünkü soru - cevap etkinliğinden. Sırasıyla cevaplarım: Evet, Hayır, Hayır.'''' yanıtını verdi.

İlgili Haberler