Abdullah Gül'den "Hayırdır inşallah" dedirten görüşme. Ankara kulisleri bir anda hareketlendi

Abdullah Gül'den "Hayırdır inşallah" dedirten görüşme. Ankara kulisleri bir anda hareketlendi

DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştü. Yeneroğlu, gerçekleştirdiği ziyarette ülke meselelerini görüştüklerini söyledi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile görüştü. Görüşme, Yeneroğlu tarafından duyuruldu.

Bu görüşme kulislerde hareketlilik yarattı.

Yeneroğlu, sosyal medya hesabından görüşmenin fotoğrafını paylaşarak “11. Cumhurbaşkanımız Sn. Abdullah Gül’ü ziyaret ettim. Ülkemizin meselelerini görüştük, değerli fikirlerini dinledim. Yakın ilgi ve nezaketinden dolayı Sn. Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim” dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Abdullah Gül’le olan ilişkilerine ilişkin “Biliyorsunuz sayın Abdullah Gül, Dışişleri Bakanıyken, Cumhurbaşkanıyken ve sonraki dönemde bizim insani ilişkilerimiz hep çok yakın olmuştur. Ara ara görüşürüz. Herhalde 3-4 ayda bir oturup ev sohbeti yapıyoruz arada. Kendisinin hem bir siyasetçi olarak hem de devlet adamı olarak birikimlerini ben önemsiyorum. Çok geniş bir tecrübesi var o tecrübelerinden de biz istifade ediyoruz” demişti.

  

İlgili Haberler