Alev Alev dizisinde alkış toplayan sahne

Alev Alev dizisinde alkış toplayan sahne
Show TV’de ekranlara gelen ‘Alev Alev’in dün akşam yayınlanan bölümünde Cemre, yaptığı büyük hamle büyük alkış topladı. Çelebi'ye karşı vereceği mücadeleyi ilan eden Cemre'nin, kameralar karşısında açıklama yaptığı anlar soluksuz izlendi.

Habertürk’te yer alan habere göre, ilk bölümünden itibaren son yıllarda hem Türkiye'nin gündemine oturan hem de dünyada çok konuşulan konulara değinen ve ilgi gören dizi Alev Alev'in dün akşam ekranlara gelen bölümünde, Ozan sayesinde Çelebi'ye yakalanmaktan kurtulan Cemre, kızı Güneş'ten ayrılmak zorunda kaldı.

"BU ÜLKE BİZİM OLMALI, BİZİ ÖLDÜRMEK İSTEYENLERİN DEĞİL"

Cemre'yi Ozan'ın evinde bulan Çelebi ise onu vermesi zor bir kararla baş başa bıraktı. Hapse girme ile evine geri dönme arasında kalan Cemre'nin kızından ayrı olmayı göze alamayacağı için kendine döneceğini düşünen Çelebi'yi finalde büyük bir sürpriz bekledi.

Cemre, basına açıklama yaparak Çelebi'nin onu zehirlediğini, psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığını herkesle paylaştı.

“KORKMADAN SAVAŞACAĞIM”

Dizinin karakteri Cemre, “Korkmadan savaşacağım. Bu artık benim kurtuluş savaşım. Çelebi Kayabeyli'den çocuğumun velayetini alarak boşanana kadar mücadelem devam edecek. Bu ülke artık bizim olmalı, bizi öldürmek isteyenlerin değil" dedi.

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58