Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ New York'ta. Dekoltesiyle tüm bakışları üzerine topladı

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ New York'ta. Dekoltesiyle tüm bakışları üzerine topladı
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı 'İstanbul İçin Son Çağrı’nın özel gösterimi New York’ta gerçekleşti. Beren Saat galada giydiği göğüs dekoltesiyle dikkat çekti.

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, “İstanbul İçin Son Çağrı” filminin New York basın gösteriminde bir araya geldi. Aşk-ı Memnu'dan sonra yeniden aynı yapımda yer alan ikiliden Beren Saat'in gala tarzı sosyal medyada gündem oldu.

basrollerini-kivanc-tatlitug-ve-beren-saat-in-paylastigi-istanbul-icin-son-cagri-nin-ozel-gosterimi-new-work-ta-gerceklesti-sarvn.jpg

Netflix Kamu Politikaları Başkan Yardımcısı Dean Garfield ve Netflix Türkiye, Benelüks ve CEE Bölgesi İçerik Başkan Yardımcısı Michael Azzolino’nun ev sahipliğinde Paris Theatre’da gerçekleşen gösterime başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat başta olmak üzere, yönetmen Gönenç Uyanık ve senarist Nuran Evren Şit de eşlik etti. Yoğun ilgi gören akşama New York sanat ve sinema camiasından da pek çok isim katıldı.

"Netflix Türkiye, Benelüks ve CEE Bölgesi İçerik Başkan Yardımcısı Michael Azzolino konuyla ilgili şunları söyledi: "İstanbul İçin Son Çağrı gibi özgün ve güçlü hikayeler, sınırları aşarak dünya çapında büyük ilgi topluyor. Türkiye'deki ekibimiz, bugüne kadar farklı türlerde birçok başarılı yapımı hayata geçirdi ve bu yapımlar küresel düzeyde büyük beğeni kazandı. İstanbul İçin Son Çağrı'nın bu başarıları tekrarlamakla kalmayıp daha da ileri taşıyacağına inanıyorum. Türkiye'deki kreatif sektörün gücünü, 190 ülkede yaşayan farklı kültürlerden üyelerimizle bir araya getirme fırsatını yakalamaktan büyük bir gurur duyuyoruz."

basrollerini-kivanc-tatlitug-ve-beren-saat-in-paylastigi-istanbul-icin-son-cagri-nin-ozel-gosterimi-new-work-ta-gerceklesti-bpchc.jpg

Netflix Kamu Politikaları Başkan Yardımcısı Dean Garfield ise İstanbul İçin Son Çağrı'nın özel gösterimini New York’ta düzenlemekten büyük bir gurur duyduğunu söylerken sözlerine şöyle devam etti:

“Bu etkinlik, Türkiye'nin hikayelerini dünya sahnesine taşıma heyecanımızın bir yansıması. Netflix’in Türkiye'nin dört bir yanında çektiği yapımlar, dünyada kültürel bağları güçlendiriyor ve güçlü bir etki yaratıyor. Son araştırmamız, dünya genelinde Türk yapımlarını izleyen üyelerimizin Türkiye'yi ziyaret etme isteğinin 2.6 kat, Türkçe öğrenme isteğinin ise 4.6 kat arttığını gösteriyor. Bu sonuçlar, Türkiye'den dünyaya sunduğumuz hikayelerin başarısının en açık kanıtı."

basrollerini-kivanc-tatlitug-ve-beren-saat-in-paylastigi-istanbul-icin-son-cagri-nin-ozel-gosterimi-new-work-ta-gerceklesti-ums74.jpg

Aşk- Memnu'dan sonra bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gösterimdeki pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu.

Serin ve Mehmet'in peşinde New York'a kadar uzanan İstanbul için Son Çağrı, tüm dünyayla aynı anda 24 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak.

İlgili Haberler