Beşiktaş Başkanı adayı Fuat Çimen'den Ahmet Nur Çebi'ye fena taş geldi! Kendisine bu üç soruyu sordu

Beşiktaş Başkanı adayı Fuat Çimen'den Ahmet Nur Çebi'ye fena taş geldi! Kendisine bu üç soruyu sordu

Beşiktaş Başkan Adayı Fuat Çimen, mevcut başkan Ahmet Nur Çebi'nin "Fuat Çimen bey aday karşımızda. Hayırlı, uğurlu olsun. Keşke daha fazla aday çıksaydı" sözlerinin samimi olmadığını ve adaylık sürecinde kendisine bazı konularda engeller çıkarıldığını açıkladı.

Beşiktaş Kulübü''nde 29 Mayıs''ta yapılacak olan başkanlık seçimi öncesinde iki başkan adayı bulunuyor... Bunlardan biri mevcut başkan Ahmet Nur Çebi, diğer aday ise Fuat Çimen...

Adaylardan Fuat Çimen, sosyal medya hesaplarından Başkan Ahmet Nur Çebi''nin sözlerini konu alan bir paylaşımda bulundu. 

Çimen, "Sn Ahmet Nur Çebi; “Fuat Çimen bey aday karşımızda. Hayırlı,uğurlu olsun. Keşke daha fazla aday çıksaydı.Bir kulübün marka değerini yukarı çeken tek şey yarıştır. Sağlıklı,sıhhatli,yakışan bir başkanlık yarışı olmalı bu kulüplerde." Bu söylem ne kadar doğru" diyerek sözlerin samimi olmadığını ve adaylık sürecinde kendisine bazı konularda engeller çıkarıldığını açıkladı.

İŞTE FUAT ÇİMEN''İN PAYLAŞIMLARI:

Sn Ahmet Nur Çebi; “Fuat Çimen bey aday karşımızda. Hayırlı,uğurlu olsun. Keşke daha fazla aday çıksaydı.Bir kulübün marka değerini yukarı çeken tek şey yarıştır. Sağlıklı,sıhhatli,yakışan bir başkanlık yarışı olmalı bu kulüplerde." Bu söylem ne kadar doğru

Önce imza toplanması sırasında bana imza verilmesin diye bir kısım derneklere “Fuat Çimen’e destek verilirse bilet önceliği vb avantajlardan yararlanamazsınız” telkinleri!!!

Ege, İzmir vb bölgelerde toplantı yapılacak mekanların önceden aranıp benim ve ekip arkadaşlarımın mekana alınmamamız ya da hizmet veriilmemesi talepleri, derneklere “bizden habersiz nasıl gidersiniz” telkinleri!!!!

Velev ki Sn. Başkan’ın bunlardan haberi yok. O zaman başkanın çevresinde Sn. Başkanın bu şekilde altını oyan yöneticileri var, farkında değil. Yazık!

Anlaşılan bazılarının kaybetme korkusu bir yönetici koltuğundan çok daha fazlasıymış. Nasıl bir şeyi kaybetmekten korkuyorlarsa. Kim bilir?

Sorularım; Beşiktaşlıların “Hür İradesine” baskı kurma çabaları niye?

Bazı dernek başkanları yönetim ya da bir takım pazarlıkları şu kadar kongre üyem var diye yaparken, o genel kurul üyelerimiz Hür İradelerinin pazarlık konusu yapıldığının farkında mı? Buna suskun mu kalacaklar?

Şu ana kadar yukarıda yazdıklarımı “Hür İradeli” ve derdi “Sadece Beşiktaş“ olan Dernek başkanlarının, Genel Kurul Üyelerimizin Dernek başkanlarına ve Sn. Ahmet Nur Çebi’ye gördükleri her yerde “hür iradeyle“ sormalarını Beşiktaşlılık adına rica ediyorum.

Biz gittiğimiz her yerde projelerimizi (https://besiktassensin.com), prensip anlaşması ve gizlilik anlaşması ile yarattığımız kaynağa kadar her şeyi anlatıyoruz, sorulara cevap veriyoruz. Sn. Ahmet Nur Çebi ve ekibine lütfen yeni döneme ilişkin projelerini ve kaynaklarını da sorun.

29 Mayıs Beşiktaş için kurtuluş günüdür. 29 Mayıs’ta bu bizans oyunlarını, “Beşiktaşlı” Genel Kurul Üyeleri sandığa gelerek “Hür İrademiz kimseye kiralık değil” diyerek bozacaklar.

29 Mayıs’ta tıpkı İstanbul’un fethi gibi Beşiktaş’ta karanlık ortaçağın bitişi, yeni, aydınlık, demokratik ve çoğulcu bir Beşiktaş çağının başlangıcı olacak. #BeşiktaşıBeşiktaşlılarYönetecek #BirlikteBaşaracağız Çünkü #BeşiktaşSensin

 

İlgili Haberler