Buket Aydın’a bir kötü haber daha. Geçmişte yaptıkları mı buna neden oldu

Buket Aydın’a bir kötü haber daha. Geçmişte yaptıkları mı buna neden oldu
Haber Global ekranlarındaki “Buket Aydın ile Koltuk” adlı programla ekranlara dönen Buket Aydın konuk sıkıntısı yaşıyor. Aydın’ın geçmişte yaşadıkları nedeniyle konuk tekliflerinin hem hükümetten hem de muhalefetten birçok isim tarafından reddedildiği ifade edildi.

Kanal D Haber eski sunucusu Buket Aydın Haber Global ekranlarında "Buket Aydın ile Koltuk" adlı program ile ekranlara döndü. Odatv’nin kulis haberine göre ise Aydın’ın geçmişi nedeniyle konuk bulamadığı hem hükümetten hem de muhalefetten birçok ismin "konuk" teklifini reddettiği ifade edildi.

Hatta öyle ki, Buket Aydın'ın bu nedenle programını yapamama riski belirdiği, son çare olarak ise Gökçek'e teklif gittiği ve onu ekrana çıkardığı ifade edildi. Buket Aydın'ın "geçmişi" iktidar-muhalefet demeden pek çok ismi rahatsız ediyor...

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİNE GÜLMESİ TEPKİ TOPLAMIŞTI
Buket Aydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 31 Mart yerel seçimleri sürecinde Kanal D’de söylediği “Ankara, Adana, Bursa ve Mersin belediyelerini kazanacağız” sözlerine gülerek tepki vermiş ve büyük tepki toplamıştı.

KANALDAN ZORLA ÇIKARILMIŞTI
Keza yine Buket Aydın, Kanal D Ana Haber Sunucusu olarak görevine son verildiğinde olay çıkarmıştı. Yayına çıkarılmayan Aydın, "bülteni ben sunacağım" diyerek stüdyoya girmeye çalışmış, ancak kanal güvenliği kendisini zorla dışarı çıkarmıştı.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58