Dur ihtarına uymamanın bedelini cezalarla ödedi

Dur ihtarına uymamanın bedelini cezalarla ödedi
Edirne'de ‘dur’ ihtarına uymayıp otomobiliyle kaçan D.Ö., polis ekiplerince yaşanan kovalamaca sonucu yakalandı. Ehliyeti yanında olmadığı için kaçtığını öne süren D.Ö.’ye ehliyet bulundurmamak ve ‘dur’ ihtarına uymamaktan, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmekten idari para cezaları uygulandı.

Edirne’de Tunca Köprüsü girişinde bekçilerin ‘dur’ ihtarına uymayan D.Ö. aracıyla bölgeden kaçtı.

KOVALAMACA KISA SÜRDÜ

Yapılan ihbar üzerine polis ekipleri D.Ö.’nün peşine düştü. Karaağaç bölgesinde yaşanan kovalamacanın ardından D.Ö. aracıyla İstasyon Mahallesi’nde durduruldu.

PARA CEZALARI KESİLDİ

D.Ö. yakalanmasının ardından ehliyeti yanında olmadığı için kaçtığını ifade etti. Araçta arama yapan polis ekipleri, D.Ö.’ye ehliyet bulundurmamak ve ‘dur’ ikazına uymamaktan 576 lira, sokağa çıkma yasağında dışarı çıkmaktan ise 3 bin 150 lira olmak üzere toplam 3 bin 726 lira idari para cezası uyguladı.

edirnede-kisitlama-saatinde-dur-ihtarina-uymayan-surucuye-ceza-yagdi-2672-dhaphoto1.jpgedirnede-kisitlama-saatinde-dur-ihtarina-uymayan-surucuye-ceza-yagdi-2672-dhaphoto2.jpgedirnede-kisitlama-saatinde-dur-ihtarina-uymayan-surucuye-ceza-yagdi-2672-dhaphoto3.jpgedirnede-kisitlama-saatinde-dur-ihtarina-uymayan-surucuye-ceza-yagdi-2672-dhaphoto6.jpgedirnede-kisitlama-saatinde-dur-ihtarina-uymayan-surucuye-ceza-yagdi-2672-dhaphoto7.jpg

DHA

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58