Eda Erdem'dan flaş açıklama. Sosyal medyada çok tepki çekti

Fenerbahçe Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem, sosyal medyada tepki çeken olayla ilgili açıklama yaptı.

Eda Erdem'dan flaş açıklama. Sosyal medyada çok tepki çekti

Sultanlar Ligi ve Türk Kadın Milli Voleybol Takımı ana sponsoru olan Vodafone'un reklam çekiminde son şampiyon Fenerbahçe Opet'e ve Eda Erdem'e yer vermemesi sosyal medyada büyük tepki çekti.

Sosyal medyada bu konuda çok sayıda mesaj paylaşılınca Fenerbahçe Opet'in kaptanı Eda Erdem açıklama yaptı.

Eda Erdem, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bugün gündem olan reklam filmi ile ilgili adımın geçmesi sebebiyle, bir açıklama yapmak istiyorum. Bana çekimde bizzat yönetmen tarafından, benimle ilgili tüm sahnelerin bittiği bilgisi verildiği için salondan ve reklam çekiminden ayrıldım. İki gün süren çekimin ikinci gününde olmayacağım bilgisi de önceden ekibe verilmişti. Japonya maçı öncesinde anneme konan teşhis ve acil olarak planlanan ameliyatında annemin yanında olmam gerekiyordu. Tüm çekimlerim ilk güne planlanmıştı. Yorumsuz bir şekilde, olanı paylaşmak istedim. Bu kadar kıymetli bir haftada zamanınızı çaldığım için özür diler, bilgilerinize sunarım."

Kadın Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru ve Sultanlar Ligi'nin isim sponsoru Vodafone'un sosyal medyadan yaptığı açıklama ise şöyle:

"Vodafone olarak temel hedefimiz, elde ettiği başarılarla dünya sıralamasında birinci sırada yer alan A Milli Kadın Voleybol Takımımıza ve dünyadaki en başarılı voleybol oyuncularının karşılaştığı Vodafone Sultanlar Ligi’ne dünyanın en büyük desteğini sağlamaktır. Reklam filmimiz bu akşam yeni haliyle yayında olacaktır. Tüm kulüplere eşit mesafede olduğumuzu belirtir, yarattığımız hassasiyetten dolayı özür dileriz."

Öne Çıkanlar