Eller yukarı yat yere polis. Adana'da şafak vakti baskın

Eller yukarı yat yere polis. Adana'da şafak vakti baskın
Adana'da ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. Polisler bazı evlerin kapılarını koçbaşlarıyla kırarak içeriye girdi. Yere yatırılan çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

DHA'nın haberine göre, uyuşturucu ticaretinin deşifresi ve engellemesine yönelik çalışmasını sürdüren İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde ‘torbacı’ olarak bilinen çok sayıda uyuşturucu satıcısını belirledi. 

Cumhuriyet Başsavcılığı’nın şüpheliler hakkında yakalama kararı çıkartmasının ardından kent merkezinde belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. 

Özel Harekat timleri, bazı evlerin demir kapılarını koçbaşlarıyla kırarak içeriye girerken, çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

yenicag-adana-1-003.jpgyenicag-adana-2-002.jpgyenicag-adana-3-001.jpgyenicag-adana-4-002.jpgyenicag-adana-5-002.jpgyenicag-adana-6-001.jpgyenicag-adana-7-001.jpgyenicag-adana-8.jpgyenicag-adana-9.jpg

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58