İstanbul Hadımköy'de fabrika yangını. Çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi

İstanbul Hadımköy'de fabrika yangını. Çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi
Hadımköy Atatürk Sanayi Sitesi'nde bir fabrikanın bahçesinde yükleme yapıldığı esnada patlama meydana geldi. Patlama sonucunda bahçede bulunan 5 araç alev aldı, parfüm şişeleri sokağa sıçradı

Arnavutköy’de bir fabrikanın bahçesinde yükleme yapıldığı esnada nedeni bilinmeyen bir şekilde patlama meydana geldi. Patlama sonucunda bahçede bulunan 5 araç alev aldı, parfüm şişeleri sokağa sıçradı

İHA''nın haberine göre, olay, bugün saat 13.30 sıralarında Hadımköy Mahallesi Mustafa İnan Caddesi üzerinde bulunan parfüm fabrikasının bahçesinde meydana geldi. iddiaya göre, fabrika bahçesinde araçlara yükleme yapıldığı esnada yükleme yapılan ürünlerde nedeni bilinmeyen bir şekilde patlama meydana geldi. 

Patlama nedeni ile yüzlerce parfüm cadde üzerine savruldu. Patlama anı ve yangın cep telefonu ile görüntülendi. Olayda sırasında herhangi bir yaralanan olmazken, fenalaşan bir kişiye sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Polis ekipleri olayın yaşandığı fabrika ve çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Patlama ve yangın esnasında caddeye yüzlerce parfüm şişesi fırladı. Yaşanan olayda şans eseri herhangi bir yaralanan olmazken 5 araç kullanılamaz hale geldi. Olay yeri ise dron ile havadan görüntülendi.

 

İlgili Haberler