Karabük'te markette akılalmaz olay. Kasanın üzerinde gördü gözünü kırpmadan çantasına koydu

Karabük'te markette akılalmaz olay. Kasanın üzerinde gördü gözünü kırpmadan çantasına koydu
Karabük'teki markette meydana gelen olayda bir kadın, kendisinden önceki müşterinin unuttuğu 50 lirayı hiç düşünmeden çantasına koydu. Müşteri geri döndüğünde parasını bulamayınca düşürdüğünü zannederek yoluna devam etti. Akılalmaz olay saniye saniye kameralara yansıdı.

Karabük'te meydana gelen olay, duyanları pes dedirtti. Olay, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bulunan bir markette meydana geldi. Markette alışveriş yapan bir kadın aldığı ürünlerin parasını ödemek için kasaya geldi. Kasiyere 100 TL veren kadın müşteri, satın aldığı ürünleri poşete koymak için aldığı para üstünü kenara bıraktı.

kasanin-uzerinde-unutulan-para-ustunu-aldi-3344-dhaphoto2.jpg

Daha sonra kenara bıraktığı paranın tamamını aldığını zanneden kadın 50 TL’yi kasanın üzerinde unuttu. Arkadan gelen başka bir kadın ise unutulan 50 TL’yi alıp çantasına koydu. Para üstünü unutan kadın, saniyeler sonra parasının eksik olduğunu fark edince geri döndü. Etrafına bakınan kadın düşürdüğünü zannettiği parasını bulamayıp marketten ayrıldı.

kasanin-uzerinde-unutulan-para-ustunu-aldi-3344-dhaphoto3.jpg

Market işletmecisi güvenlik kamerası kayıtları incelediğinde parayı kadın müşterinin aldığını, unutan kadının kasaya gelip para üstünü sormasına rağmen parayı alan kadının tepki vermediğini gördü. Olayla ilgili ise herhangi bir şikayette bulunulmadı.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş