MNG Kargo'da skandal olay! Kuryeden genç kadına taciz: "Kapıyı açtınız, aklım gitti"

MNG Kargo'da skandal olay! Kuryeden genç kadına taciz:
Güneş Ekin Sarıtaş isimli kadın, evine gelen MNG Kargo kuryesinin daha sonra Instagram'dan kendisini ekleyip "Kapıyı açtınız, aklım gitti" şeklinde tacizde bulunduğunu öne sürdü.

Güneş Ekin Sarıtaş isimli bir kadın evine teslimat getiren MNG Kargo kuryesinin tacizine maruz kaldı. Yaşadığı olayı sosyal medyadan duyuran Sarıtaş, MNG Kargo tarafından kendisine ulaşıldığını ve özür dilendiğini de bildirdi

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Sarıtaş, "Dün evime teslimat getiren @mngkargo kuryesi bugün bana Instagram'dan beni hatırladın mı? Kapıyı açtınız aklım gitti gibi mesajlar attı. Ev adresimi dairesine kadar bilen bir insanın attığı bu tip mesajlar oldukça tedirgin edici" ifadelerini kullandı.

Maruz bırakıldığı taciz olayının ardından kuryeye kendisini şikayet edeceğini söylediğini bildiren Sarıtaş, şöyle konuştu:

"Kendisini şikayet edeceğimi söylediğimde ise beğendiğini söylemek istediğini ve kötü niyetli olmadığını söyledi. Tarafıma gelen paket üzerinden ismimi alıp Instagram'dan bulup sonrasında da bu tip mesajlar atmak iyi niyetli bir durum olamaz."

0-kg79.jpg

MNG KARGO DAHA SONRA ÖZÜR DİLEMİŞ

Maruz kaldığı tacizi duyumasının ardından MNG Kargo tarafından kendisine ulaşıldığını söyleyen Sarıtaş, firmanın üzüntülerini ve ilgileneceklerini bildirdiğini kaydetti.

Sarıtaş, şu ifadeleri kullandı:

"Tarafıma MNG Kargo tarafından ulaşıldı. Konuyla ilgili üzüntülerini ve ilgileneceklerini bildirdiler. Burada tacizciyi savunan insanların aksine kargo şirketi kendi çalışanının hatasını anlayıp özür diliyor."

01-kaby.jpg

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58