Real Madrid'de Hazard 6. kez sakatlandı

Real Madrid'de Hazard 6. kez sakatlandı
Real Madrid'in Belçikalı yıldızı Eden Hazard, antrenmanda sol bacak kaslarından sakatlandı. 6. kez sakatlık yaşayan Hazard'ın 1 ay sahalardan uzak kalması

Real Madrid'de Hazar'ın sakatlığı deprem etkisi yarattı. Takımdaki 6. sakatlığını yaşayan Belçikalı futbolcunun 1 ay boyunca sahalardan uzak kalması bekleniyor.

İspanyol basını, Real Madrid'de ikinci sezonunu geçiren ve sürekli sakatlık sorunlarıyla gündeme gelen Hazard'ın bugünkü antrenmanda bir kez daha sakatlandığını yazdı.

Real Madrid, Belçikalı futbolcunun iyileşme süreciyle ilgili bilgi vermezken, İspanyol spor basını sakatlığın ciddi olduğunu ve Hazard'ın en az bir ay sahalardan uzak kalacağını iddia etti.

KASIM AYINDA DA 30 GÜN SAHALARA DÖNEMEMİŞTİ 

Real Madrid'e geldiğinden bu yana 6. kez sakatlık sorunu yaşayan ve iki sezonda toplam 43 maçta sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen 30 yaşındaki Hazard, son olarak kasım ayında yine kas sorunundan 30 gün takımdan uzak kalmıştı.

İspanyol basını, Haziran 2019'da İngiltere'nin Chelsea takımından transfer edilen Hazard için Real Madrid Kulübünün daha önce yazıldığı gibi 100 milyon avro değil de 160 milyon avro ödediğini ileri sürüyor.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58