Sadakatsiz'e bir sürpriz isim daha katıldı. Tüm dengeler değişecek

Sadakatsiz'e bir sürpriz isim daha katıldı. Tüm dengeler değişecek
Kanal D'nin en çok sevilen dizisi Sadakatsiz'in oyuncu kadrosuna bir yeni isim daha eklendi. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı diziye, Cemal Hünal'ın ardından ünlü oyuncu Ali İl de dahil oldu.

Medyaradar'da yer alan habere göre, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Kısa sürede izleyenleri ekrana kilitleyen diziye Cemal Hünal'ın ardından bir isim daha eklendi.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi önemli oyuncuların yer aldığı iddialı yapım, Cemal Hünal'ın ardından ünlü oyuncu Ali İl'i kadrosuna dahil etti.

MELİH KARAKTERİNİ CANLANDIRACAK

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi önemli oyuncuların yer aldığı iddialı yapım, Cemal Hünal'ın ardından ünlü oyuncu Ali İl'i kadrosuna dahil etti. En son Mucize Doktor dizisi ile izleyici karşısına çıkan İl, Sadakatsiz'de Melih karakterine hayat verecek.

ALİ İL KİMDİR?

16 Kasım 1981 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Ali İl, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine 2002 yılında adım atan ünlü oyuncu, Küçük Kadınlar dizisi şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58