Survivor’da büyük kavga. Kırpınar güreşçisi İsmail Balaban Çağrı’yı bel kündesiyle durdurdu

Survivor’da büyük kavga. Kırpınar güreşçisi İsmail Balaban Çağrı’yı bel kündesiyle durdurdu
TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor’da dün akşam ortalık savaş alanına döndü. Ödül oyununda Doğan ve Dora arasından yaşanan kavgaya Çağrı da karıştı. İki takımın birbirine girdiği kavga sırasında Kırkpınar güreşçisi İsmail Balaban Çağrı’yı bel kündesi hareketi ile kilitleyerek durdurdu.

Milliyet’te yer alan habere göre, çekimlerine Dominik Cumhuriyeti'nde devam eden Survivor 2021 yarışmasında ünlüler ile gönüllüler arasındaki mücadele kıyasıya sürüyor. Dün akşam yayınlanan Survivor 2021’de gergin anlar yaşandı. Dün akşam da iki takım, ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Oyunun başında farkı ünlüler açtı fakat geriden gelen gönüllüler tek tek farkı kapattı ve öne geçmeyi başardı.

SİNİRLER GERİLDİ

Skorda 8-7 ünlülerin önde olduğu sırada parkura çıkan Berkay ile Doğan arasındaki karşılaşma sonrasında tartışma çıktı.

“SEN NEYE SEVİNİYORSUN”

Doğan, son atışı yapıp sayıyı aldığı zannederek sevinmeye başladı. Dora "Sen neye seviniyorsun?" sözüne karşılık Doğan "Senlik gram bir şey yok oğlum!" diyerek cevap verdi.

“SEN KİME OĞLU DİYORSUN”

Bunun üzerine Dora "Sen kime oğlum diyorsun?" diyerek Doğan'ın üzerine yürüdü. Çağrı ise ikiliyi ayırmaya çalışırken, bir anda kendisi de kavganın tarafı oldu ve tartışma iyice büyüdü. Sinirden çılgına dönen Çağrı'yı ise İsmail Balaban bel kündesi hareketi ile güçlükle sakinleştirdi.

MURAT YARIŞMACILARI UYARDI

Takım arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştığı yarışmacılar uzun bir süre sakinleşmeye çalıştı. Oyunun sunuculuğunu yapan Murat ise yarışmacıları "Kavga istemiyoruz" diyerek uyardı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son olarak parkura Çağrı ve Poyraz çıktı. Bu karşılaşmadan galip çıkan gönüllüler, 10-8 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu. Oyunu kazanan gönüllüler takımı kızarmış tavuk parçalarından oluşan menüyle karınlarını doyurdu.

YENİ KAPTANLAR BELLİ OLDU

Öte yandan Survivor'da her hafta takım kaptanları yapılan oylama ile belirleniyor. Ünlüler takımında Barış, sezon başından beri yaptığı kaptanlığı artık yapmak istemediğini belirtmişti.

Son bölümde yapılan oylamada, ünlüler takımında oyların çoğunu alarak kaptan seçilen isim İsmail Balaban oldu. Gönüllüler takımında ise oylama sonucunda Yunus Emre Karabacak kaptan oldu.

BEL KÜNDESİ NEDİR

Rakibe arkadan sarılarak eller belinde kilitlenir. İyice sıktıktan ve rakibi kavradıktan sonra kaldırılarak atılır. Burada da yine diğer künde şekillerinde olduğu gibi kuvvet ve denge çok önemlidir. Yağlı güreşte kayganlık çok olduğundan bu hareketi yapmak oldukça zordur. O yüzden çok fazla da denenmez.

 

İlgili Haberler

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş