TFF imamının evinden Fenerbahçe'ye kurulan kumpasın belgeleri çıktı

TFF imamının evinden Fenerbahçe'ye kurulan kumpasın belgeleri çıktı
Eski Hava Kuvvetleri Komutanlığı Savcısı Albay Ahmet Zeki Üçok, Fenerbahçe’nin 3 Temmuz şike davasında kumpas mağduru olduğunu belirterek CAS’a gideceklerini açıkladı.

Eski Hava Kuvvetleri Komutanlığı Savcısı Albay Ahmet Zeki Üçok, FOX TV canlı yayınında Fenerbahçe'nin kumpas mağduru olduğunu belirterek CAS'a gideceklerini açıkladı.

Aziz Yıldırım’ın gösterdiği dik duruşun 10’da birini bizim komuta kademesi gösterseydi ülke şu an çok farklı yerlerde olurdu. Fenerbahçe’nin bütün camiası Aziz Yıldırım’ın etrafında kenetlendi. Biz hapse girdiğimizde kimse bizim yanımızda olmadı.

Fenerbahçe olayının bir kumpas olduğu geçtiğimiz ay ortaya çıktı. TFF imamı olan kişinin evinde arama yapıldı. Bu şahıs, TFF’de üst düzey bir görevliydi. Evinde yapılan aramada Fenerbahçe’ye ilişkin kumpasın nasıl yapılacağı, kimlerin dinleneceği, kimlere ne sorular sorulacağı, kimlerin ne cevap vereceği bunlara ilişkin bütün belgeler tespit edildi. Ondan sonra bunlar İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gönderildi. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı da geçtiğimiz ay hatırlayın bu olayla ilgili 20 kişiyi gözaltına aldı. Bunların 19 tanesi de tutuklandı. Bu, Fenerbahçe’nin bir kumpasa kurban gittiğinin en somut kanıtıdır.

CAS’A GİDECEĞİZ

Biz CAS’a gideceğiz. Orada şunu anlatacağız. Fenerbaçe’ye yapılanla Ergenekon’da, Balyoz’da, askeri casuslukta, ODA TV’de yapılanların hiçbir farkı yok.

  • Yorumlar 6
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.