Toygun Atilla, Fethullah Gülen'in kaldığı hastaneden gelen bilgileri açıkladı: Yanında 3 FBI ajanı var

Toygun Atilla, Fethullah Gülen'in kaldığı hastaneden gelen bilgileri açıkladı: Yanında 3 FBI ajanı var

Odatv Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla, FETÖ lideri Fethullah Gülen'in kaldığı hastanede yanında 3 FBI ajanının bulunduğunu açıkladı.

Odatv Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla, Halk Tv''de konuk olduğu programda FETÖ lideri Fethullah Gülen''in sağlık durumu ve örgüt için gruplaşmalarla ilgili önemli bilgiler verdi.

"YERİNİ ÖRGÜTTEN SADECE ÜÇ KİŞİ BİLİYOR"

Halen hastanede olan Gülen''in sağlık durumunun şu an stabil olduğunu söyleyen Atilla, FETÖ liderinin kaldığı hastaneyi örgütten sadece üç kişinin bildiğini kaydetti. Toygun Atilla, "Bunlar özel doktoru Kudret Ünal, Cevdet Türkyolu, bir de yanında bir yeğeni var. Üç kişi biliyor. FETÖ''nün üst düzey yöneticileri de dahil kimse Gülen''in hangi hastanede kaldığını bilmiyor" diye konuştu.

Atilla, Gülen''in New Jersey''de kaldığı hastaneden farklı bir hastaneye götürülmüş olabileceğini belirterek, "sürekli bir gizlenme durumları var ve tüm bunlar FBI''dan 3 görevlinin kontrolünde gerçekleşiyor." dedi 

Fethullah Gülen''in sağlık durumunun kötüleşmesinin FETÖ içinde de etkilerinin olacağını kaydeden Toygun Atilla şöyle konuştu:

"Bir Mustafa Özcan grubu var. Mustafa Özcan örgütün kasası olarak nitelendirilen kişi. İki, Cevdet Türkyolu var. Üçüncü olarak Suat Yıldırım var. Barbaros Kocakurt var, Ahmet Kara var. Bunların kendi aralarında çarpışmaları mevcut. Bir de Avrupa''da bir grup var. Today''s Zaman''ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneşler''in bağlı bulunduğu ve birlikte hareket ettiği bir grup var."

İlgili Haberler