TRT koridorları bile bu soruyla çalkalanıyor. TRT Spikeri Cansu Canbaz'dan beyin yakan soru

TRT koridorları bile bu soruyla çalkalanıyor. TRT Spikeri Cansu Canbaz'dan beyin yakan soru
TRT Spor ekranlarında yayınlanan 'Spor Artı' programında spor spikeri Cansu Canbaz'ın Erdoğan Arıkan'a yönelttiği Mesut Özil sorusu sosyal medyaya bomba gibi düştü. 'Mesut Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?' sorusuna izleyiciler tarafından çeşitli yorumlar yapıldı. Gelen tepkilerin ardından Canbaz, gece yarısı özür dilediği bir mesajı takipçileriyle paylaştı.

TRT Spor Spikeri Cansu Canbaz'ın Erdoğan Arıkan'a sorduğu soru beyinleri yaktı. Bu durum, liyakatin ne denli önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

İŞTE O DİYALOG:

Cansu Canbaz, "Mesut Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?" diye sordu.

Erdoğan Arıkan ise buna karşılık, "Yok oynayamayacak. Yine Almanya'da oynamaya devam edecek. Fenerbahçe'ye gelse dahi Alman Milli Takımı isterse onlar oynatabilecek, biz oynatamayacağız." ifadelerini kullandı.

ekran-alintisi-20210115092724.jpg

GECE YARISI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Bu diyalogun ardından gelen tepkiler sonrası TRT Spikeri Cansu Canbaz, "Kendime karşı en acımasız eleştirmen yine kendim olmuşumdur. Hem de hayatımın her alanında. Ama her hatayı bir tecrübe her tecrübeyi ise yeni bir basamak olarak görmeyi de bilmişimdir. Tekrar yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim. Anlayışınız için de teşekkür ederim. İyi geceler." ifadelerini kullandı.

iiiiii-001.jpg

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş