TRT'nin Teşkilat dizisi reyting rekorları kırdı

TRT'nin Teşkilat dizisi reyting rekorları kırdı
Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi isimlerin yer aldığı TRT 1 dizisi Teşkilat, sosyal medyayı yıktı.

Dün akşam ilk bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu ve Ezgi Eyüboğlu'nun başrollerini paylaştığı Teşkilat dizisi sosyal medyayı yıktı.

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat, ilk bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitledi. 

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman gibi oyuncuların yer aldığı dizi çok beğenildi.

Yedi vatan sevdalısı istihbaratçının heyecan ve gerilim yüklü olağanüstü operasyonlarını ekrana taşıyan Teşkilat, kanalın da yüzünü güldürdü. Dün akşam yayımlanan diziye ilgi büyüktü.

REYTİNG REKORLARI KIRDI

Dün ilk bölümü yayınlanan “Teşkilat” dizisi, sosyal medyada, dünya trendlerinde (TT) “Dünya 5’incisi” olurken, Türkiye sosyal medya gündeminde ise zirveye oturarak birinci oldu.

Teşkilat, Total’de 10.10 izlenme oranı, AB’de 12.27 izlenme oranı, ABC1’de ise 11.84 izlenme oranıyla tam anlamıyla bir rekor kırdı.

Dizi, ilgi çekici karakterleri, aksiyon dolu heyecanlı hikayesi ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken #Teşkilat etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58