AKP’yi sarsan bir istifa daha. Bu şartlarda performans göstermem mümkün değil dedi

AKP’yi sarsan bir istifa daha. Bu şartlarda performans göstermem mümkün değil dedi

AKP Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk görevinden istifa etti.

AKP''de istifa depremi devam ediyor. AKP Düzce İl Başkanlığı, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk''un istifası duyuruldu. Asuk, istifasına ilişkin yazılı açıklamasında, kararına "2023''e giderken iş, aile ve siyasi hayatında yüksek performans göstermesinin mümkün görünmemesini gerekçe gösterdi.

Asuk''un istifa açıklaması şöyle:

"AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı''na geldiğim günden beri gerek teşkilatımın sorumluluklarını, gerekse Düzceli hemşerilerimiz ile olması gereken gönül bağını daha üst seviyelere getirmek için ben ve yönetim kurulu üyelerim gayretle çalıştık.
İl Başkanım Sn. Mustafa Keskin ve yönetiminin desteği, Belediye Başkanımız Sn. Faruk Özlü’nün Düzce adına yaptığımız her faaliyetle şahsıma ve yönetimime verdiği güç ile büyük mesafe de aldık.
Kadın Kolları Başkanlığı''nı yürütürken çalışma hayatımda mesai saatlerimin eksiklerini gece yarılarına kadar çalışarak telafi etme gayretimden de asla vazgeçmedim.
2023 hedefine ilerlerken hem iş hayatımı, hem ailemi, hem de Kadın Kolları Başkanlığı''nda beklenen yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyorken görevi layığıyla yapma adına şu andan itibaren yürütmekte olduğum Düzce Kadın Kolları Başkanlığı''ndan ayrılıyorum.
Çalıştığım işlerde daha verimli olmak da Düzce için hizmet olacaktır. Hayatımda yapmaktan en çok mutluluk duyduğum sosyal sorumluluk proje ve çalışmalarına da kesintisiz devam edeceğim.
Bir AK Parti neferi olarak dün olduğu gibi bugün de ülkem, Genel Başkanım Cumhurbaşkanım Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve partim için çalışmalara aynı ruhla aynı azimle devam edeceğim."

İlgili Haberler