Ekrem İmamoğlu ilçe ilçe askıda fatura verilerini paylaştı

Ekrem İmamoğlu ilçe ilçe askıda fatura verilerini paylaştı
İBB başkanı Ekrem İmamoğlu, korona ile mücadele kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlatılan 'askıda fatura' kampanyası kapsamında ödenen faturaların verilerini paylaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, korona virüsü (Covid-19) ile mücadele kapsamında, ihtiyaç sahibi vatandaşların su ve elektrik faturalarının hayırsever vatandaşlar tarafından ödenebilmesi için “Askıda Fatura” kampanyasını başlatmıştı.

İmamoğlu, ödenen faturaların ilçelere göre dağılımının yer aldığı bir harita paylaştı. Haritada yer alan verilere göre en fazla fatura ödemesi yapılan ilçelerin başında Esenyurt, Sancaktepe, Bahçelievler, Sultangazi ve Bağcılar yer aldı.

“HAYIR İŞİNİ GÜÇLENDİREREK SÜRDÜRELİM”

İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayırsever vatandaşlarımızın askıda ödediği faturaların ilçe ilçe dağılımı, yoksulluk haritamıza uygun bir dağılım gösteriyor. Bu tablo hayırseverlerin desteğinin çok doğru yerlere gittiğini gösteriyor. Bu en güzel hayır işini güçlendirerek sürdürelim” ifadelerine yer verdi.

gmama.jpg

eykgme-waaimfa0.jpg

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58