Korona Seziş ailesinin kabusu oldu

Korona Seziş ailesinin kabusu oldu
Yalova’da, otobüs şoförlüğü yapan Mehmet Seziş (57), nisan ve temmuz aylarında yakalandığı korona virüsü iki kez yenerek, sağlığına kavuştu. Babasını da geçen ay korona virüs nedeniyle kaybeden Seziş, “Kimse 'Bana bir şey olmaz' demesin. İnsan yakınını kaybedince durumun ciddiyetinin daha çok farkında oluyor” dedi.

DHA'nın haberine göre, Yalova’da yaşayan ve otobüs şoförlüğü yapan Mehmet Seziş'te, nisan ayında korona virüs tespit edildi. Hemen tedavisine başlanan Seziş, sağlığına kavuştu. Temmuz ayının sonlarına doğru bazı belirtiler üzerine tekrar hastaneye başvuran Seziş, ikinci defa korona virüse yakalandığını öğrendi. Yine tedavi gören Seziş, korona virüsü bir kez daha yendi.

Kalp hastası olan Mehmet Seziş, eşi, oğlu, gelini, annesi ile babasında da virüs tespit edildiğini ve geçen ay babasını kaybettiğini söyledi. Seziş, “Korona virüse iki kez yakalandım. Çok şükür her ikisinde de sağlığıma kavuştum. Kalp hastasıyım, 7 sene önce Antalya’da kalp krizi geçirdim. Kronik rahatsızlığım var. Ailemde eşim, oğlum, gelinim, annem ve babam da bu hastalığa yakalandı” dedi.

Bursa’da gittikleri cenazede korona virüse yakalandığını düşündüğünü söyleyen Seziş, “Maalesef korona virüs yüzünden babamı kaybettim. Bunun acısı tarif edilemez. İnsan yakınını kaybedince durumun ciddiyetinin daha çok farkında oluyor. Bu süreçte beni iyileştirmek için yoğun çaba sarf eden doktorlarımıza, sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kimse 'Bana bir şey olmaz' demesin. Hastalık bulaşıp, iyileştikten sonra çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Benim başıma gelen şeyin bir başkasının başına gelmeyeceğinin garantisi yok. O yüzden herkesten rica ediyorum, kurallara riayet etsinler" diye konuştu.

babasini-koronavirusten-kaybetti-kendisi-2-kez-hastaligi-yendi-7750-dhaphoto2.jpgbabasini-koronavirusten-kaybetti-kendisi-2-kez-hastaligi-yendi-7750-dhaphoto1.jpgbabasini-koronavirusten-kaybetti-kendisi-2-kez-hastaligi-yendi-7750-dhaphoto3.jpgbabasini-koronavirusten-kaybetti-kendisi-2-kez-hastaligi-yendi-7750-dhaphoto4.jpg

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58