Özcan Deniz’den Feyza Aktan’a bir dava daha

Özcan Deniz’den Feyza Aktan’a bir dava daha
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi Feyza Aktan’ın oturduğu Zekeriyaköy’deki villa için ecrimisil (haksız işgal) davası açtığı belirtildi.

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre, Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı boşandığı çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında, ‘zincirleme şekilde kasten yaralama’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, ‘konut dokunulmazlığının ihlali’, ‘zincirleme şekilde yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘devletin kurum ve organlarını aşağılama’ suçlarından şikâyetçi olmuştu.

5 BİN LİRALIK AİDAT BEDELİ DAVASI AÇTI

Şoke edici suçlamalar ve yaşananların ardından; Özcan Deniz mahkemeye başvurdu.

Deniz, Feyza Aktan’a 5 bin liralık ecrimisil (haksız işgal tazminatı) ile şimdilik 5 bin liralık aidat bedeli davası açtı. Ünlü sanatçı dilekçesinde, bu zamana kadar ödediği faturaların tutarının tarafına iade edilmesini talep etti.

“POLİSİ ARARSAN YÜZÜNDE SİGARA SÖNDÜRÜRÜM” DİYE TEHDİT ETTİ İDDİASI ORTAYA ATILMIŞTI

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında ayrıca geçtiğimiz gün şoke eden suçlama yer almıştı. Aktan, lmanya’da tatildeyken Deniz bir kadınla mesajlaşınca aralarında tartışma çıktığını iddia etmişti.

Dilekçede ayrıca Deniz’in yine şiddet uyguladığı iddia edilirken “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” diye tehdit edildiği ifadelerine yer verildi. Aktan, darp raporu alıp boşanmak istedi.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş