Bakir adam 82 yılda tek bir kadın bile görmedi. Yaşamı sır perdeleriyle dolu

Bakir adam 82 yılda tek bir kadın bile görmedi. Yaşamı sır perdeleriyle dolu
Yunan asıllı Mihailo Tolotos isimli 82 yaşındaki adamın ömrü boyunca hiç kadın görmediği, hatta kadının neye benzediğini bile bilmediği rivayet edildi.

Yunan asıllı Mihailo Tolotos, tarih boyunca unutulmayacak bir hikayesiyle biliniyor. Tolotos, 82 yıl boyunca hiçbir kadınla karşılaşmadan yaşamını sürdüren gizemli bir adam olarak bilinirken yaşamı, bilinenin ötesinde bir iz bırakmıştır.

Tolotos, 19. yüzyılın başlarında Yunanistan'daki Mora Yarımadası'nda bir dağ köyünde doğmuştur. Çocıkluk yaşlardan itibaren, kendi kendine yetebilen bir yaşam tarzını tercih etmiş ve toplumdan uzak bir şekilde yaşamıştır. Tolotos'un hayatında kadınlara dair hiçbir iz bulunmamıştır. Bu durum, dönemin insanları tarafından büyük bir merak ve hayretle karşılanmıştır.

Mihailo Tolotos'un yaşam tarzının ardında yatan nedenler hala gizemini korumaktadır. Bazıları, Tolotos'un toplumdan kaçarak ermişlik yaşamı sürdürdüğünü düşünürken, diğerleri ise toplumla ilişki kurmaktan kaçınmasının farklı nedenlere dayandığını öne sürmektedir. Ancak, onun yaşamı hakkında kesin bilgilere ulaşmak oldukça zordur.

Mihailo Tolotos'un hikayesi, insanın doğayla olan ilişkisini ve toplumdan uzaklaşma arzusunu sorgulatan bir örnek olarak tarihe geçmiştir. Onun yaşamı, merak uyandıran ve tartışmalara sebep olan bir sır perdesiyle örtülüdür.

kapak-114631.jpg