Gazi Üniversitesi Dekanı’ndan skandal sözler: Canlı yayında mikrofonu açık unutunca rezil oldu

Gazi Üniversitesi Dekanı’ndan skandal sözler: Canlı yayında mikrofonu açık unutunca rezil oldu
Anka Haber Ajansı'nın abonelere servis ettiği görüntülere göre, Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans sırasında mikrofonu açık unutunca skandal sözleri duyuldu. Acar, öğrencilerin isimleri okunurken, “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece, çaktırma” dedi.

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans görüşmesi sırasında “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece ha, çaktırma” dedi. Odadaki kişinin “Öğrenciler bu dediklerini duyarlar” demesi üzerine ise sessizliğe bürünen Acar, daha sonra kameraya bakarak güldü.

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans görüşmesinde yayını açık unutup öğrencileri hakkında “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece ha, çaktırma” dedi. Bu sözleri büyük tepki topladı.

Orhan Acar, video konferansta olduğunu ve kameranın açık olduğunu fark etmeyerek, öğrencilerin isimlerini okuduğu sırada “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece, çaktırma” dedi.

Odadaki başka bir kişi tarafından "Sizi takip ediyor olmasınlar" diye uyarılan Acar, kontrol edip “Sesim de gidiyor” diye durumu fark etti. Odadaki kişinin “Öğrenciler bu dediklerini duyarlar” sözü üzerine ise sessizliğe bürünen Acar, daha sonra kameraya bakarak güldü.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58