Ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu doğruladı, yeni bir televizyon kuruluyor, kim bu parayı verecek zengin iş adamı?

Ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu doğruladı, yeni bir televizyon kuruluyor, kim bu parayı verecek zengin iş adamı?
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendi medyasını kuracağı iddia edilmişti. Kurulacak yeni televizyonun başına geçeceği iddia edilen ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu, yaptığı açıklama ile İmamoğlu’nun böyle bir girişimi olmadığını söylerken bir iş adamından bu yönde bir teklif aldığını belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendi medyasını kuracağı iddia edilmişti. Medyatava’nın haberine göre, bir TV kanalı kurmak için harekete geçen Ekrem İmamoğlu'nun Digiturk platformunda bile yer almayı hedeflediği söylenmiş, televizyonun başına ise ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu’nu getireceği söylenmişti.

BİR İŞ ADAMINDAN TEKLİF ALDIM

Nuri Çolakoğlu ise iddialar üzerine şu açıklamayı yapmıştı:

"Bugün MedyaTava’da yer alan bir haberde adım geçmektedir. Adımla ilgili olarak söylenen güzel sözlere teşekkür etmekle birlikte sözü edilen TV kanalının, benim bildiğim kadarı ile, İBB Sayın Ekrem İnanoğlu ile bir bilgisi bulunmamaktadır.

Bugünkü medya ortamında tarafsız, her görüşe eşit mesafede duracak bir haber kanalı ihtiyaç olduğu noktasından hareketle tanıdığım bir işadamı bu ihtiyacı karşılamak üzere bir arayış içinde olduğunu belirterek, böyle bir projede danışmanlık görevini üstlenip üstlenmeyeceğimi sordu.

Geçmiş deneyimlerinden hareketle bütün Türk toplumuna hizmet edecek böyle bir kanal konusunda kendileri ile görüşmeler yapmaktayım.

Ama başta da belirtildiği gibi bu girişimin Sayın İmamoğlu ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.
saygı ve sevgilerimle

İlgili Haberler
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kendi medyasını kuruyor
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş