Her dediği çıkan astrolog Kassandra Şubat ayında başımıza gelecekleri açıkladı

Her dediği çıkan astrolog Kassandra Şubat ayında başımıza gelecekleri açıkladı
Bugün saat 21:52'de Ay, Yengeç'te diyen ünlülerin astroloğu Kassandra, Ocak ayının son günleri ile Şubat ayında büyük olaylar yaşanabileceğini söyledi. Kuraklıkla savaşa tabiatın destek vereceğini söyleyen Kassandra, "Ülkemiz güzel yağışlar alacak. Hatta bazı illerimizi sular basacak. Heyelan ve sobadan zehirlenmeler yaşanacak. Deprem ve yangınlar kabusumuz olabilir" dedi.

2020 yılı bitti diye sevinenlerin büyük yanılgıya düşeceğini belirten ünlülerin astroloğu Kassandra, "Ay takvimine göre, sadece Şubat ayında 13 ay olayı gerçekleşecek. Bu olaylar ne yazık ki bizlere mutluluk dağıtmayacak. Şu an bir çok ilimiz kuraklıkla karşı karşıya ama bu illerimizin imdadına tabiat yetişecek. Kar ve şiddetli yağmurlar, kuraklık haberlerine konu olan barajları dolduracaktır. İstanbul'da da kuraklık sorun olmayacaktır" diye konuştu.

Yağışlarla birlikte se baskınlarıyla toprak kaymalarının da gündeme geleceğini söyleyen Kassandra "Bu yağışlar tahminlerin üzerinde olacak. Yağışların gevşettiği topraklar heyelanları da tetikleyecektir. Kar yağışları, çığ felaketi de yaşatabilir. Her ne kadar önlem alınırsa alınsın, kontrollü çığ düşmeleri yapılsa da tabiatın gücünü küçükseyemeyiz. Umarım bu olaylarda can kayıpları yaşanmaz" yorumunu yaptı.

Öngürüleri tek tek çıkan Kassandra "Soğuk hava etkisini göstermeye devam ediyor. Doğal olarak insanlar bulundukları ortamı ısıtmaya da çabalıyor. Isınmak isteyenlerin uyarı ve tedbirleri kulak ardı etmesi sonucu can kayıpları da yaşanabilir. Yangınlar da kabusumuz olacak gibi gözüküyor. Küreme her baktığımda etrafı sarmış alevleri görmekten kesik kesik uyuyorum. İnşallah yanılan ben olurum" diye konuştu.

Bir çok ülkede de depremler yaşanacağını belirten Kassandra "Bu depremler yıkıcı olabilir. Kürem bana 6 büyüklüğünde olabileceğini gösteriyor. İnsanlar büyük panik yaşayabilir. Ama unutmaması gereken, depremlerin değil içinde bulunduğumuz binaların can kayıplarına neden olduğu gerçeğidir" dedi.

Türkiye'de bu sene seçim havası eseceğini söyleyen ünlülerin astroloğu Kassandra, "Bu vatandaşın önüne sandık geleceği anlamı taşımasın. Tüm partiler vatandaşın nabzını tutuyor. Vatandaş ise hayat pahalılığından şikayetçi. Borç altında inim inim inliyorlar. En iyi durumdakinin bile kredi kartı borcu mevcuttur" diye konuştu.

Özellikle gençlerin kabusu olan işsizliğin devam edeceğini belirten Kassandra "Anne-babasının eline bakan gençlerin durumunda bir değişiklik olmayacak. Bu sene de iş bulamayacaklar. Yurt dışına gitme hayali kurup, oraya gidenler kendilerini şanslı grupta hissedecekler. Ama onların da belini kira bükecektir" dedi.

kassandira1.jpg

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58