Kilyos sahilleri zincirlendi

Kilyos sahilleri zincirlendi
Kilyos'ta 65 yaş ve üstü vatandaşlar için uygulanan sokağa çıkma izninin ardından vatandaşların sahillere inememesi için sahil girişleri kapatıldı. Jandarma ekipleri sahil girişlerinde beklerken, atlı birlikler de sahillerde devriye gezdi.

Korona virüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle 65 yaş ve üstü vatandaşlar yaklaşık 2 aydır evlerinden çıkmıyordu. Bugün saat 11.00 ile 15.00 arasında bu vatandaşlar için sokağa çıkma izni getirilmişti.

Fakat vatandaşların sahil şeridine gelmesi ile ilgili olan yasak hala devam ediyor. Kilyos'ta İstanbul İl Jandarma Ekipleri vatandaşların sahil şeridine girmesini engellemek için sahil girişlerini zincirlerle ve bariyerlerle kapattı. Ekipler sahil girişlerinde nöbet tutarken, Jandarma Atlı Birlikleri ise sahiller de devriye gezdi. 

kilyosta-sahiller-vatandaslar-giremesin-diye-kapatildi-atli-birlikler-devriye-gezdi-1128-dhaphoto2.jpgkilyosta-sahiller-vatandaslar-giremesin-diye-kapatildi-atli-birlikler-devriye-gezdi-1128-dhaphoto1.jpg


 

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58