Meryem Uzerli Yeni Akit’e böyle cevap verdi, rezalet bir başlıkla hedef gösterilmişti

Meryem Uzerli Yeni Akit’e böyle cevap verdi, rezalet bir başlıkla hedef gösterilmişti
Son günlerde ikinci kez hamile olan ve Yeni Akit’in hakkında yaptığı haberler ile gündem olan oyuncu Meryem Uzerli, “Çocuk Allah’tan bir hediye ve insan olarak başka bir insanı dünyaya getirmek bir mucize. Bu konuda kimsenin kimseyi yargılamaması lazım. Günah olur” dedi.

Oyuncu Meryem Uzerli Hürriyet Pazar’dan Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı. “Tek başına çocuk büyütmenin zorlukları neler?” sorusuna Uzerli şu cevabı verdi:

“KİMSE KİMSEYİ YARGILAMAMALI, GÜNAH OLUR”

Herkesin hayatı farklı. Kendi adıma konuşabilirim. Benim içimde hep ne olursa olsun Allah yanımda ve ben bunu bir şekilde başaracağım hissi vardır. Çocuk Allah’tan bir hediye ve insan olarak başka bir insanı dünyaya getirmek bir mucize. Bu konuda kimsenin kimseyi yargılamaması lazım. Günah olur. Sadece sevgi, güç ve inanç olmalı. Şükretmek beni o kadar güçlendirdi ki başka sesler, başka düşünceler beni aşağıya çekmedi. Sen Allah’tan gelen mucizelere izin verirsen hayat da sana farklı kapılar açıyor.

Uzerli, “İkinci kez anne olacaksınız, hamilelik nasıl gidiyor?” sorusuna ise “Bu röportajın konusu bu değil. Bir dahaki sefere konuşuruz” yanıtını verdi.

İşte Yeni Akit'in skandal haberi: 

2ce0e8f8-4133-40bf-9637-2c4cbf63c332-001.jpg

Kaynak: Hürriyet Pazar

İlgili Haberler

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş