Yeni Çağ Gazetesi

Aleyna Tilki Beren Saat’i bile solladı. 'İşte Bu Benim Masalım'dan dakikada 8 bin lira kazandı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin oyunculuğa adım atmasını sağlayan ilk dizi projesi 'İşte Bu Benim Masalım'dan aldığı ücret dudak uçuklattı. Exxen'de yayınlan dizi 8 bölümden oluşuyor. Tilki her bölümü 30 ila 50 dakika süren diziden dakikada ortalama 8 bin lira kazandığı öğrenildi. Beren Saat Netflix'de yayımlanan Atiye dizisi için bölüm başına 150 bin lira kazanıyordu.

8.03.2021 17:43:00

Aleyna Tilki Beren Saat’i bile solladı. 'İşte Bu Benim Masalım'dan dakikada 8 bin lira kazandı

Medyaradar’da yer alan habere göre, Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin oyunculuğa adım atmasını sağlayan ilk dizi projesi 'İşte Bu Benim Masalım' için 2 milyon TL aldığı öne sürüldü.

Aleyna Tilki'nin ilk dizi projesi "İşte Bu Benim Masalım"ın çekimleri önümüzdeki hafta bitiyor. Exxen'de yayınlanan 8 bölümlük proje için 20 yaşındaki popçuya 8 bölüm için 2 milyon TL ödendi.

Beren Saat'in bile Netflix'in Atiye dizisi için bölüm başına 150 bin TL aldığı dijital dünyada Tilki'nin 250 bin TL alması çok konuşuluyor.

Yurt dışına gitmeye hazırlanan genç popçunun aynı anda hem dizi hem de müzik çalışmalarını bir arada yürütmeye çalıştığı için de sık sık sağlık sorunları yaşadığı da belirtildi.

Doktor kontrolünde olan Aleyna Tilki geçen günlerde kas spazmı geçirmişti, şarkıcının son olarak tansiyon sorunu yaşadığı da ortaya çıktı.

İLGİLİ HABERLER