Yatmadan önce sadece 2 kaşığı metabolizmayı uçuruyor. Uyurken bile kilo verdiriyor

Health Maestro'nun YouTube kanalında yayınlanan 'sihirli içecek' çeşitli yollarla kilo vermek isteyenler alternatif sundu. Harika içeceğin, Toz tarçın ve bal yoluyla yapıldığı belirtildi.

Haber Giriş: 24 Mart 2021 Çarşamba - 17:35
Takip Et
Yatmadan önce sadece 2 kaşığı metabolizmayı uçuruyor. Uyurken bile kilo verdiriyor
+
Aa
-

Posta'da yer alan habere göre doğal yollardan kilo vermek isteyenler için harika bir karışım örneği sunuldu. İstediği ölçülere girmek için birçok yolu deneyen insanla, spor faaliyetlerinin yanı sıra doğal yollarla da kilo verme yöntemlerini deniyor. 

Health Maestro'nun YouTube kanalında yayınlanan 'sihirli içecek', doğal yollardan kilo vermek isteyenlere farklı bir yöntem sundu. Kanalda önerilen mucize içeceği yapmak için 2 malzemeye ihtiyacınız var: Toz tarçın ve bal.

YATMADAN YARIM SAAT ÖNCE 

250 ml. suyu tencerede kaynatmaya başlayın. Kaynayan suya 1 yemek kaşığı toz tarçın ekleyin. Daha sonra suyu soğumaya bırakın. Son olarak 2 yemek kaşığı bal ekleyin. Her zaman toz zencefil kullanmaya özen gösterin. Karışımın yarısını yatmadan yarım saat önce için. Kalanı ise uyandığınızda için.

ENERJİ DENGESİ ÖNEMLİ

Daily Express'te yer alan habere göre, ne kadar aktif olduğunuza göre doğru miktarda kalori tüketin, böylece tükettiğiniz enerjiyi kullandığınız enerjiyle dengelemiş olursunuz ve bu durum kilo kontrolü sağlar.

Erkeklerin günde yaklaşık 2.500 kalori, kadınlar ise günde yaklaşık 2.000 kalori almalı idealdir.