Reytinglerde dün gece olanlar oldu. FOX TV yemekhanesinde sessizlik hakimdi. Fatih Portakal gardıroptaki sarı kazağını da bavula koydu!

Reytinglerde dün gece olanlar oldu. FOX TV yemekhanesinde sessizlik hakimdi. Fatih Portakal gardıroptaki sarı kazağını da bavula koydu!
21 Ocak reyting sonuçlarına göre 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' Total'de 5. sırada, AB’de 4. ABC gurubunda ise 3. sırada yer aldı.

21 Ocak tarihli reyting sonuçları belli oldu.

Fatih Portakal'ın FOX TV’den ayrılmasından sonra Ana habere Selçuk Tepeli'nin getirilmesi Türkiye'de büyük gündem olmuştu. Tepeli de FOX TV’de başarılı reytingleriyle dikkat çekerken Ana Haber bültenleri arasında liderliğini sürdürüyor.

Dizilerin yine listelerde en üst sıralarda yer aldığı 21 Ocak reyting sonuçlarına göre 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' Total'de 5 sırada yer aldı. Tepeli  AB’de 4. Sırada ABC gurubunda ise 3. sırada kendine yer buldu.

Total'de 1.sırada ATV’de ekrana gelen ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 2. Sırada Fox TV’de yayınlanan “Mucize Doktor”, 3.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Esra Erol’da” programı yer aldı.

AB'de ise 1.sırada ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 2.sırada ‘Mucize Doktor’, 3.sırada Star TV’de yayınlanan ‘Alev Alev’ yer aldı.

İşte o reyting sonuçları:
reytingler21ocak.jpg

 

İlgili Haberler

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58