Zeynep Bastık kimdir

Zeynep Bastık kimdir
Pop müzik dünyasına hızlı giriş yapan Zeynep Bastık sevilenleri tarafından merakla takip ediliyor. Youtube’da rap sanatçısı Ezhel’in Felaket isimli şarkısını söylemesiyle gündeme gelen Zeynep Bastık söylediği şarkılarla sevilen bir şarkıcı haline geldi. Peki, Zeynep Bastık kimdir? Zeynep Bastık’ın boyu kaç? Zeynep Bastık kaç yaşında? sorularının cevapları ve Zeynep Bastık hakkındaki tüm detaylar…

Zeynep Bastık, söylediği şarkılarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Murat Dalkılıç’ın “Bi Güzellik Yap” albümündeki “Lüzumsuz Savaş” adlı şarkıya yaptığı düet ile tanınan Zeynep Bastık, rap sanatçısı Ezhel’in Felaket isimli şarkısını söylemesiyle sosyal medyada gündem oldu.

ZEYNEP BASTIK KİM?

8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Zeynep Bastık, ilköğretim ve liseyi İzmir’de okudu. Küçük yaşlarda başladığı dansı ise 2008 yılında “Anadolu Ateşi” ile profesyonelleştirdi. Müziğe, dansa ve aynı zamanda tiyatroya da ilgi duyan Zeynep Bastık, özel bir tiyatroda oyunculuk dersleri aldıktan sonra kariyerine oyunculukla başladı.

Müzik hayatına ise Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak başlayan Bastık, televizyonda ise ilk olarak Dalkılıç’ın “Bir Güzellik Yap” albümündeki “Lüzumsuz Savaş” düeti ile tanındı. Dalkılıç’ın vokalistliğine üç sene devam eden Bastık, 2014 yılında ilk single’ı olan “Fırça”yı müzikseverlere sundu. Sonrasında ise vokalistliği bırakıp solo kariyerine ağırlık verdi.Gençlik dizileri olan Adı Mutluluk ve Sil Baştan dizilerinde rol aldı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Rüya karakterine hayat verdi, bu dizi ardından Yasak Elma’nın kadrosunda kısa süreli yer aldı.

Ev konserleri ile sevilen parçaları seslendiren Zeynep Bastık son olarak Ezhel’in “Felaket” isimli şarkısına yaptığı cover ile internette en çok dinlenen isimler arasında yer aldı. Türkiye’nin gündemine oturan Emine Bulut olayına da sessiz kalmayan Zeynep Bastık, Çeşme Amfi Tiyatro'daki konserinin tüm gelirini Emine Bulut'un kızının eğitimi ve psikolojik desteği için bağışlayacağını söyledi. Bastık, bu paylaşımıyla takipçilerinden takdir topladı.

ZEYNEP BASTIK’IN BOYU KAÇ? ZEYNEP BASTIK’IN KİLOSU KAÇ?

Zeynep Bastık 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Yengeç burcudur. Zeynep Bastık, 2019'da Adidas'ın 2020'de ise Elidor'un reklam yüzü oldu. Exxen'de Zeynep Bastık ve Konukları adlı programı sunuyor.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58