MasterChef All Star mavi takım kaptanı kim oldu? MasterChef All Star kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef All Star mavi takım kaptanı kim oldu? MasterChef All Star kaptanlık oyununu kim kazandı?
Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’da dün akşam haftanın kaptanlık oyunu oynandı. MasterChef All Star’ın yeni haftasında kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı mavi takım kaptanı oldu ve takımlar belirlendi. Peki, MasterChef All Star mavi takım kaptanı kim oldu? MasterChef All Star kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef All Star’da yarışmacılar yeni haftada mavi kaptanlık için kıyasıya mücadele verdi. Buna göre MasterChef All Star’ın mavi ve kırmızı takımları belli oldu. Peki, MasterChef All Star mavi takım kaptanı kim oldu? MasterChef All Star kaptanlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF’TE MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef All Star’da şefler yarışmacılardan şekerpare yapmalarını istedi. Tüm şekerpareleri tadan şefler kaptanlık için en iyilerini belirledi.

yuioolom.jpg

MasterChef'te en iyi şekerpareyi yapan isimler Esra, Hasan ve Tahsin oldu.

uhdfvjknd.jpg

Gecenin kaptanlık oyunu finaline Hasan ve Tahsin kaldı. İki tabağı derinlemesine ele alan şefler nedenleri ile birlikte seçimlerini açıkladı. Buna göre en iyi şekerpareyi yapan Hasan mavi takım kaptanı oldu.

uijko.jpg

MasterChef All Star’ın yeni haftasında kırmızı takım kaptanı ise Barbaros seçildi.

Kırmızı takım kaptanı Barbaros, mavi takım kaptanı Hasan kaptanlar düellosunda karşı karşıya geldi. Kaptanlar düellosunun kazananı ise kırmızı takım kaptanı Barbaros oldu.

hjnjmlo.jpg

MASTERCHEF ALL STAR MAVİ VE KIRMIZI TAKIM

MASTERCHEF MAVİ TAKIMDA KİMLER VAR?

Mavi takım: Hasan, Tahsin, Sergen, Tolga, Dilara, Batuhan.

dujidkm.jpg

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIMDA KİMLER VAR?

Kırmızı takım: Barbaros, Eren, Kıvanç, Esra, Cemre.