Masumlar Apartmanı'nın İnci'sinden 19. yeni bölümde izleyenleri şok edecek karar

Masumlar Apartmanı'nın İnci'sinden 19. yeni bölümde izleyenleri şok edecek karar
TRT1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 19.yeni bölümünde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin alacağı bir karar Masumlar Apartmanı hayranlarını şok edecek.

Masumlar Apartmanı, 19. yeni bölümü ile 26 Ocak Salı akşamı izleyicileriyle bir araya gelecek.

Dizinin yeni bölümünde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin alacağı bir karar herkesi şaşkına çevirecek. İnci, Han’dan boşanmak istiyor. Çünkü o apartmanda, o evde yaşamak istemiyor. Yani boşanmanın sebebi Han değil, ailesi… İnci’nin kararı Masumlar Apartmanı’nda nelere yol açacak?

Merve Dizdar’ın canlandırdığı Gülben ise İnci’yi geri dönmeye, kararından vazgeçirmeye çalışacak. Yeni bölümde duygusal anlardan birisi de Naci cephesinde yaşanacak. Safiye’nin yüzü gülerken, Naci’nin ki acılarla dolu… İşte Masumlar Apartmanı dizisinin 19. bölümünde yaşanacaklarla ilgili tüm detaylar:

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Han, İnci’nin kararının ardından perişan haldedir. İnci de Han’dan farksız bir durumda değildir ancak kararının da arkasındadır. Evdekiler Han’ın moralini düzeltmek için çırpınırken Neriman okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında Ege’nin ağzından kaçırdığı bir şey Neriman’ı şoke eder. Ancak Ege’nin sonraki hamlesi Neriman’ı yıkar.

Ablasının ve Han’ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci’yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister. İnci’nin kaldığı yeri öğrenen Han, son bir kez konuşmak için çabalar. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru’ya son isteğini söyler.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş