Orhan Uğuroğlu'na saldıran şahsın Etimesgut Belediyesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı ortaya çıktı

Orhan Uğuroğlu'na saldıran şahsın Etimesgut Belediyesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı ortaya çıktı
Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, Cuma günü evinin önünde saldırıya uğramıştı, saldırganlardan O.K.Y’nin MHP’li Etimesgut belediyesinde güvenlik görevlisi olduğu ortaya çıktı. Ayrıca, saldırganların Uğuroğlu’ndan şikayetçi olması pes bu kadar dedirtti.

Berkay BİGEÇ/YENİÇAĞ ANKARA

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu 15 Ocak Cuma günü öğle saatlerinde evinin önünde 3 kişi tarafından saldırıya uğramıştı. Saldırı sonrası yakalanan ve gözaltına alınan 4 kişi daha sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

SALDIRGANLARDAN BİRİSİNİN MHP’Lİ ETİMESGUT BELEDİYESİNDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI!

Uğuroğlu’na saldıranların ifadesine Yeniçağ ulaştı. 1993 doğumlu O.K.Y polise verdiği ifadede Etimesgut Belediyesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalıştığını söyledi.  O.K.Y iş adresi olarak da Etimesgut Belediyesi’nin adresini verdi. Bilindiği üzere Etimesgut Belediye Başkanlığını 2019 yılında MHP’li Enver Demirel kazandı. Diğer saldırganlardan D.K ise ikamet adresi olarak yine Etimesgut’u gösterdi.

PİŞKİNLİĞİN BU KADARI!

Diğer saldırgan A.A’ ise polise verdiği ifadede Orhan Uğuroğlu’ndan şikayetçi ve davacı olduğunu söyledi. A.A “Uğuroğlu bize hakaret etti, davacı ve şikayetçiyim" dedi.

ekran-resmi-2021-01-18-16-25-29.png