Ünlü model Cansu Taşkın sessiz sedasız evlendi!

Ünlü model Cansu Taşkın sessiz sedasız evlendi!
İddialı pozlarıyla gündemden düşmeyen Cansu Taşkın, sosyal medya hesabından evlendiğini duyurdu. Taşkın " Arkadaşlar sürpriz bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istedim. Hayatımı sevdiğim insanla birleştirdim. Tebrik mesajlarınız için şimdiden teşekkür ederim" notuyla mutluluğunu sevenleriyle paylaştı.

Sosyal medya hesabını en aktif kullanan isimlerin başında gelen model Cansu Taşkın, sürpriz paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı.

Ünlü model Cansu Taşkın''ın sessiz sedasız evlendiği ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaştığı iddialı fotoğraflar ve bir dönem futbolcu Cristiano Ronaldo ile mesajlaşmasıyla adından söz ettiren Cansu Taşkın (29), evlendiğini duyurdu.

EŞİNİN YÜZÜNÜ GÖSTERMEDİ

Eşinin yüzünü göstermeyen Taşkın, "Sürpriz gelişmeyi sizlerle paylaşmak istedim. Hayatımı sevdiğim insanla birleştirdim. Tebrik mesajlarınız için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
Cansu Taşkın''ın kiminle evlendiği merak konusu oldu.

EVLİLİK SİNYALİ VERMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl City''s Nişantaşı''nda görüntülenen Cansu Taşkın, "Hayatında biri var mı? Evlenmeyi düşünüyor musun?" sorusuna "Evet artık düşünüyorum. Kısmet bakalım" şeklinde cevap vermişti.