Bölücü Kebapçılar tartışması büyüyor! Ahmet Davutoğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye çok sert sözler

Bölücü Kebapçılar tartışması büyüyor! Ahmet Davutoğlu'ndan Devlet Bahçeli'ye çok sert sözler

Bahçeli'nin "bölücü kebapçılar" çıkışına Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'ndan sert bir yanıt geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli''nin,"Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" açıklamasını ele alan  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

"BU GENEL BAŞKAN KEBAPÇILAR DİYARINDAN"

Davutoğlu, Twitter''den yaptığı paylaşımda, ''''Bu ülkede kebapçıları bölücü ilan eden bir Genel Başkan var! Hatta bu Genel Başkan kebapçılar diyarından! Yarın sıra kimde diye simitçiler ve oto galericiler tedirgin!" ifadesini kullandı.

"BÖLÜCÜ KEBAPÇILARIN İŞSİZLİKTE PAYI VARDIR"

Devlet Bahçeli''nin, bugün partisinin grup toplantısında son günlerde siyasetin gündeminde olan market fiyatları tartışmasıyla ilgili olarak,"Yumurta, et, süt, peynir fiyatlarının artışından, vicdani olmayan zamlı ürün satışlarından samimi olarak sızlananlara hak veriyor, bir şey demiyorum. Fırsatçıların peşine gidiliyor. Vatandaşın kesesine göz diken yağmacılardan da hesap soruluyor. Destekliyoruz, sonuna kadar gidilmesini istiyoruz. Fakat vatandaşlarımızın çabasını istismar edip, pireyi deve yapanlara da terörün acıklı maliyetini hatırlatmak görevimizdir. Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır" demişti.

İlgili Haberler