Rus uçaklarının yaptığına bakın. Marmaris'te büyük skandalı köylü kadınlar görüntüledi

Alevlerin yuttuğu Muğla ve Antalya’da yangın söndürme çalışmaları devam ederken, vatandaşlar yardıma gelen yangın söndürme uçağının bir tank suyu boşa attığı görüntüleri kaydetti.

Rus uçaklarının yaptığına bakın. Marmaris'te büyük skandalı köylü kadınlar görüntüledi

Gözlerinize inanamayacaksınız

Türkiye alevlerle boğuşmaya devam ediyor.

Son 7 günde ülkenin dört bir yanında çıkan 170’den fazla yangının çoğu söndürülürken Antalya ve Muğla’da yangınlar kontrol altına alınamadı.

Yangınlara müdahalede helikopterlerin ve yer ekiplerinin yetersiz kalmasının ardından yangın söndürme uçağı tartışmaları alevlenirken, başta Rusya olmak üzere çevre ülkelerden de yangınlara müdahale etmek üzere ekipler gönderildi.

Rusya’dan 11 uçak, İspanya’dan 2 ve Hırvatistan’dan da 1 uçak bölgedeki yangınlara müdahale için gönderilirken skandal bir görüntüyü vatandaşlar kaydetti.

Rusya’dan gönderilen uçaklardan olduğu tahmin edilen büyük bir yangın söndürme uçağının deposundaki suyu yangın bölgesinin metrelerce üzerinde bıraktığı görüldü.

Metrelerce yüksekte bırakılan su havaya karışarak kayboldu.

O anlara kaydeden vatandaşlar ise gördükleri karşısında hayrete düştü. Nerede ve ne zaman yaşandığı bilgisine ulaşılamayan skandal görüntüleri bir vatandaş ise saniye saniye kaydetti.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar