Caner Erkin'in oğlu Çınar kocaman oldu. Babasının boyuna yetişti

Futbolcu Caner Erkin'in, oyuncu eşi Şükran Ovalı ile olan evliliğinden olan kızı Mihra Ela ve ilk eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar bir araya geldi.

Caner Erkin'in oğlu Çınar kocaman oldu. Babasının boyuna yetişti

Editör: Çağlar Bülent SANSAR

2010 yılında futbolcu Caner Erkin ile yaptığı evlilikle ismini duyuran, daha sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay uzun süre magazin gündeminde kalmış ve daha sonra Erkin ile boşanarak gözlerden uzak olmaya başlamıştı.

caner-erkin-ve-asena-atalayin-oglunun-son-hali-gorenleri-sasirtti-2.jpg

Atalay ile olaylı bir şekilde boşanan futbolcu Caner Erkin ise Şükran Ovalı ile mutlu bir evlilik gerçekleştirmiş ve bu ilişkiden bir de kızı olmuştu.

caner-erkin-ve-sukran-ovali-ndan-aile-saadeti-xd1pk.jpg

Birbirlerine aşklarına her fırsatta dile getiren Caner Erkin ve Şükran Ovalı minik bir aile kurdu. Son olarak Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı, kızı Mihra Ela ve ilk eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar birlikte görüntülendi.

caner-erkin-ve-sukran-ovali-ndan-aile-saadeti-ibdsx.jpg

Şükran Ovalı ve Çınar'ın samimi halleri gözlerden kaçmazken Asena Atalay'ın oğlu olan Çınar'ın artık kocaman olduğu da görüldü. SnobMagazin'in haberine göre, Caner Erkin ve Asena Atalay'ın oğlu Çınar Erkin'in annesine benzediğine dair yorumlar da sosyal medyada gündem oldu.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar